Wpis z mikrobloga

CHX


@dzazzio: M18 CHX-502X ten jest. Ostatnio nawet płytki skuwał i klej. Spokojnie dał radę jakieś dwie godziny, zanim dostarczyli sprzęt do tego typu czynności. Młotowiertarka DEWALT D25144 w tym czasie 'zgubiła główkę'. Pękło stalowe mocowanie główek(sds i standard) CHX jakieś wiercenie pod zabudowy g/k, czy sufity podwieszane. Spokojnie daje radę na baterii 5ah cały dzień. Takie 6 i 8 no może jeszcze 10fi to jego przedział, nie katujesz go za
@Ochlapto: Mi zasadniczo potrzebne do wierteł fi5,6,8 (listwowanie kominów) i sporadycznie do obejm rur spadowych czyli zrobić raz na miesiąc 10 dziur fi12 w ceramice/gazobetonie. No i dylematy czy dołożyć te 600pln do 4J :/ mój najlepszy zakup to m12 fid, co ona robi z farmerami i fosfatami to szok xD
@dzazzio: Czyli dekarz:) Wiesz jak to jest, energii nigdy nie za dużo, tak jak koni w samochodzie. Tą co mamy, nie było nigdy problemu z wwierceniem się w cokolwiek. Do tego czteroostrzowe wiertła. Fakt, że nie jesteśmy specjalistami od żelazobetonu. Co do wkrętarki/zakrętarki impact/udar mają potężny. Mam kumpla dekarza/cieślę. Szpaxy 320mm nie ma problemu. Na jednej baterii 4ah spokojnie wkręca jakieś 25-30( krokiew 18cm i murłata od 14cm), na 9ah około