Wpis z mikrobloga

Dlaczego Polskim kierowcom ten jakże prosty manewr sprawia tyle problemów?
Jeszcze niektórzy się nie wstydzą chwalić w internecie, że sobie z wyprzedzaniem rowerzysty nie radzą i sugerują, ze pełnoprawny pojazd jednośladowy im przeszkadza ¯\_(ツ)_/¯

Jak można posiadać prawo jazdy, badania, oc i tablice i nie umieć wyprzedzić jadącego 25-30 km/h pojazdu?

Nie potrafię tego zrozumieć. Ja nie mam takich problemów jak czasem z niechęcią siadam za kierownicą samochodu.

#rower #polskiedrogi #bezpieczenstwo #kierowcy
reddin - Dlaczego Polskim kierowcom ten jakże prosty manewr sprawia tyle problemów?
...

źródło: comment_1594723426E3L1O9JPTkR2mb5mlnSBSK.jpg

Pobierz
  • 90
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@reddin: Nie trafiłeś, jeżdżę przepisowo i kulturalnie - a jak ktoś w stosunku do mnie wykazuje się chamstwem to odpowiadam tym samym, żeby mieć pewność że przekaz dotrze
  • Odpowiedz
@R4vPL: Bez ironii i sarkazmu - bardzo fajna prezentacja. Ale...

Art. 25 k.k.2
§ 1. Nie popełnia przestępstwa, kto w obronie koniecznej odpiera bezpośredni, bezprawny zamach na jakiekolwiek dobro chronione prawem.
§ 2. W razie przekroczenia granic obrony koniecznej, w szczególności gdy sprawca zastosował sposób obrony niewspółmierny do niebezpieczeństwa zamachu, sąd może zastosować nad- zwyczajne złagodzenie kary, a nawet odstąpić od jej wymierzenia.

Zdajesz sobie sprawę, że nawet byle student
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@pablooooo jak wyprzedzisz bez zachowania odległości to sprowokujesz to, że dostaniesz w mordę i tak się skończy twoje rumakowanie. Jak wielu twych poprzedników. Bo zawsze, ale to zawsze kierowczyk podbudowany przedłużaczem penisa czuje się urażony i atakuje i wtedy się dziwi. Mocno dziwi i roni łzy.
  • Odpowiedz
@reddin: żebym dostał w mordę musiałbyś się dostać do mojego samochodu, uważać na opryski mojego gazu z uchylonej szyby i uważać na kamerkę na mojej szybie. Myśle, że w takiej sytuacji mógłbym Cię nawet legalnie rozjechać i dobry prawnik by to wybronił jako próbę zamachu na moje życie lub napad z próba rabunku pojazdu. Poza tym - dlaczego od 9 lat nie dostałem w mordę?
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@pablooooo nie typie, to jest zwykle tak że ulany knur wytacza się napompowany z arbuzami pod pachą z samochodu, pewny swej zajebistosci ale zapomina że nie jest samochodem tylko z niego wysiadł. I wraca smutny.
  • Odpowiedz
@reddin: nie wiem jak jest zwykle bo ani nie jestem ulanym knurem, ani nie byłem świadkiem sytuacji w której „ulany knur” lub ktokolwiek inny wysiadłby z samochodu i wrócił smutny ¯_(ツ)_/¯ rozumiem, że mówisz z doświadczenia?
  • Odpowiedz
@reddin: bardzo rozsądnie. Też chętnie odpusciłbym sobie gowniarskie zagrywki w stronę pedalarzy i zgłaszał ich na policję wraz z nagraniem, ale niestety podobno technologia dostępna dla polskiej policji nie potrafi ich jeszcze rozpoznać po plecach ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@reddin: Być może, ale wcześniej skorzystam z usług najlepszego prawnika mając dużą szansę wybronić się z uderzenia w obiekt, który nie miał prawa znaleźć się na drodze ¯_(ツ)_/¯ i tym akcentem proponuję zakończyć dyskusję, mogę nawet przyznać Ci rację, jeżeli to sprawi że wieczór będzie dla Ciebie milszy i da Ci to jakąś satysfakcję
  • Odpowiedz
@reddin: po pierwsze - nie bierz się za dyskusje nie umiejąc zachować kultury albo wybierz się do psychologa lub psychiatry jeżeli nie panujesz nad emocjami. Po drugie - pajaca poszukaj w rodzinie zaczynajac od lustra.
  • Odpowiedz
@reddin: Zacząłem* jeżeli już, ale nie przypominam sobie żebym w którymś miejscu dyskusji odniósł się do Ciebie w sposób niekulturalny, pomimo że mamy bardzo odmienne poglądy w danej sprawie ( ͡~ ͜ʖ ͡°) odpowiadając na pytanie - nie wiem, naukę art na pamięć zaplanowałem na emeryturę, wtedy będę mógł z pamięci stwierdzić czy znam dany art czy nie znam
  • Odpowiedz
Zdajesz sobie sprawę, że nawet byle student prawa wybroni mnie z użycia gazu pieprzowego wobec wzburzonej osoby idącej w moją stronę, której powodem było to że za blisko przejechałem samochodem nie powodując żadnych strat?


@pablooooo: poziom inteligencji wykopków, 2020.
  • Odpowiedz
Zacząłem* jeżeli już, ale nie przypominam sobie żebym w którymś miejscu dyskusji odniósł się do Ciebie w sposób niekulturalny,


K---a już na samym początku szczekasz jak p------y.

pomimo że mamy bardzo odmienne poglądy w danej sprawie ( ͡~ ͜ʖ ͡°) odpowiadając na pytanie - nie wiem, naukę art na pamięć zaplanowałem na emeryturę, wtedy będę mógł z pamięci stwierdzić czy znam dany art czy nie znam


@pablooooo
  • Odpowiedz
@reddin: szczekasz to Ty, bucu ze wsi nie umiejący w sposób kulturalny dyskutować. Przykro mi, ale „art 33 p1” nic mi nie mówi - być może znam jego treść doskonale, ale tego w stanie stwierdzić nie jestem, gdyż nie potrafisz nawet przytoczyć treści. Mam nadzieje, że kiedyś jadąc ulicą obok ścieżki rowerowej ktoś przez przypadek jebnie Ciebie, a potem Ty jebniesz w coś główka ( ͡~ ͜ʖ ͡
  • Odpowiedz
@pablooooo: Wyobraź sobie sfrustrowany kierofczyku, że mijasz na gazetę rowerzystę który ma dziecko i żonę oraz obowiązki w pracy i droga rowerowa czy najczęściej zgniły CPR nie prowadzi w kierunku w którym jedzie lub zamierza skręcić i zgodnie z prawem art 33 p 1 nim nie jedzie a ty zagrażasz jego życiu i zdrowiu. To kto tu jest p----------y bucu?
  • Odpowiedz