Wpis z mikrobloga

30 lat wybiło, więc małe podsumowanie.
1. Atrakcyjność fizyczna - nigdy jej nie miałem i mieć nie będę, wzięcie prysznica nie pomoże. Teraz do tego jestem spasiony, ale nie mam zmiaru niczego z tym robić, bo jak nie byłem spasiony to też byłem brzydki.

2. Atrakcyjność towarzyska - zerowa, jestem rozmowny jak niemowa. Do tego nigdy nie chce mi się ciągnąć żadnej konwersacji jeśli akurat dany temat mnie nie ciekawi, a że jestem #!$%@?ęty na łeb to nikt w moje zainteresowania nie trafi.

3. Potencjał intelektualny - niewielki. Jestem taki mądro-głupi, niby o wszystkim coś tam wiem, krzyżówkę rozwiąże, ale w niczym nie jestem dobry. Winę za to ponosi moje lenistwo i brak konsekwencji w działaniu. Rozpoczynałem w życiu bardzo wiele projektów i zaczynałem realizację wielu pomysłów. No ale nic nie dokończyłem, bo nudziłem się tym w trybie ekspresowym.

No i po co taki człowiek żyje jak ten chwast?

#przegryw #zalesie #blackpill ##!$%@? #niebieskiepaski
  • 12
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ChamskoCytuje: #1 i #2 da się zmienić, potrzebujesz samozaparcia na 2-3 lata(siłownia obowiązkowa aczkolwiek wiadomo mordy nie zmienisz, najwyżej ulepszysz). #3 nie przeszkadza w ruchaniu i czerpaniu radości z życia. Sam jestem tępy jak #!$%@? a mam bardzo fajne życie.