Wpis z mikrobloga

#lewactwo #dziewuchy #aborcja #logikarozowychpaskow
Jakie to są idiotki to głowa mała. Obłudne, głupie i pałające nienawiścią do facetów, niezaradne dziewczyny.
Tu macie dwie grafiki opublikowane na ich propagandowym profilu fb. Co z nich można wywnioskować? To, że pani po prawej:
- dała się zgwałcić 25 razy - lol, może szybciej uciekaj albo zastanów się czy to był gwałt xD,
- zachorowała 25 razy w ciąży - nie wiem czy wiesz, ale przed zajściem w ciążę i w trakcie jej można zrobić szeroki zakres badań xD,
- jej partner 25 razy rozmyślił się, że jednak nie chce być ojcem - może poszukaj normalnego faceta. a no tak, kto inny by cię zechciał xD,
- 25 razy straciła środki do życia - na szczęście Andrzej Duda został ponownie prezydentem, także jak za 26 razem nie zrobisz aborcji to przez kolejne 18 lat każdego miesiąca będzie ci wpływać 500 zł na konto na dzieciaka,
- 25 razy jej córka zaszłą w niechcianą ciążę - to ją lepiej wychowaj albo powiedz że istnieje takie coś jak antykoncepcja,
- 25 razy odkryła, że jest w toksycznej relacji - to zmień na nietoksyczną xD,
- 25 razy się rozmyśliła, że jednak nie chce być matką - to idź do psychiatry, bo to ewidentnie jakieś zaburzenia osobowości xD

Oby Duda i Kościół się za was wzięli.
zloty_wkret - #lewactwo #dziewuchy #aborcja #logikarozowychpaskow
Jakie to są idiotk...

źródło: comment_1594631667G9jFcDYs6jCL0dE4hUYdw5.jpg

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
@zloty_wkret: Ja to wogole nie wyobrażam sobie jak można być dumnym i się chwalić ,że miało się aborcje. Jak bym był kobieta była by to dla mnie ogromną tragedia mordując własne dziecko. Oczywiście zdaję sobie sprawę ,że są przypadki w których to jest najlepsze wyjście np jak dziecko jest strasznie chore. Ale mordując zdrowe dziecko trzeba być bez serca i jakiej kolwiel moralności.
  • Odpowiedz
@prymulka95:
bo one mają w sobie nienawiść, pogardę, agresję do ludzi o innych poglądach. Kierują się emocjami zamiast chłodną logiką. Dodatkowo robią krzywdę innym kobietom dla których aborcja to traumatyczne przeżycie, a nie powód do dumy.
  • Odpowiedz
@varmiok: Serio wypowiadasz się w temacie nie mając tak elementarnej wiedzy? Człowieku ty jesteś praktycznie analfabetą seksualnym! Nie masz pojęcia o rozwoju prenatalnym, o terminologii, o etyce?

Po porodzie.
Deal with it.
  • Odpowiedz
@varmiok: Wykopku... Po tym co napisałeś już wiem, że nie jesteś żadnym partnerem do dyskusji, a zaślepionym gościem który chce ograniczyć prawa do decydowania kobiet o swoim własnym ciele. Ty cały czas prowadzisz dyskusje na zasadzie sprowadzenia jej do własnego, dosyć niskiego poziomu. Nie zmieniasz retoryki. W ogóle nie reagujesz na to co mówię, tylko ciągle powtarzasz to samo jak zacięta płyta.
  • Odpowiedz
@varmiok: chłopie ja już ci na nie odpowiedziałam! Nie moja wina, że nie jesteś dość inteligentny żeby zauważyć kiedy ktoś odpowiada ci na pytanie jednym zdaniem.
  • Odpowiedz
@varmiok: potrenuj czytanie ze zrozumieniem, naprawdę jest mi wstyd że szkoła wypuściła ciebie bez umiejętności czytania ze zrozumieniem. Przeczytaj to co napisałam kilka razy.
  • Odpowiedz
@varmiok: "po porodzie.
Deal with it".

A teraz proszę cię, ale skończ wypowiadać się na tak istotny dla mnie i dla wielu innych kobiet temat, doedukuj się i dopiero później się wypowiadaj.
  • Odpowiedz