Wpis z mikrobloga

#lewactwo #dziewuchy #aborcja #logikarozowychpaskow
Jakie to są idiotki to głowa mała. Obłudne, głupie i pałające nienawiścią do facetów, niezaradne dziewczyny.
Tu macie dwie grafiki opublikowane na ich propagandowym profilu fb. Co z nich można wywnioskować? To, że pani po prawej:
- dała się zgwałcić 25 razy - lol, może szybciej uciekaj albo zastanów się czy to był gwałt xD,
- zachorowała 25 razy w ciąży - nie wiem czy wiesz, ale przed zajściem w ciążę i w trakcie jej można zrobić szeroki zakres badań xD,
- jej partner 25 razy rozmyślił się, że jednak nie chce być ojcem - może poszukaj normalnego faceta. a no tak, kto inny by cię zechciał xD,
- 25 razy straciła środki do życia - na szczęście Andrzej Duda został ponownie prezydentem, także jak za 26 razem nie zrobisz aborcji to przez kolejne 18 lat każdego miesiąca będzie ci wpływać 500 zł na konto na dzieciaka,
- 25 razy jej córka zaszłą w niechcianą ciążę - to ją lepiej wychowaj albo powiedz że istnieje takie coś jak antykoncepcja,
- 25 razy odkryła, że jest w toksycznej relacji - to zmień na nietoksyczną xD,
- 25 razy się rozmyśliła, że jednak nie chce być matką - to idź do psychiatry, bo to ewidentnie jakieś zaburzenia osobowości xD

Oby Duda i Kościół się za was wzięli.
zloty_wkret - #lewactwo #dziewuchy #aborcja #logikarozowychpaskow
Jakie to są idiotk...

źródło: comment_1594631667G9jFcDYs6jCL0dE4hUYdw5.jpg

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
@Olsea: i nie przyrównuj mnie do zwierząt. My, ludzie, jesteśmy w stanie kontrolować takie rzeczy i efektem rozwoju cywilizacji jest między innymi powstanie aborcji. Właśnie to nas odróżnia od innych zwierząt.
  • Odpowiedz
@Olsea: Po twoich wpisach ,widzę ,że niea sensu żeby ktokolwiek z tobą dyskutowal. Zapewne po prostu jesteś zła osoba ,nastawiona tylko na swoje egoistyczne pobudki i to wszystko. Takich ludzi też jest sporo, którzy za nic mają życie innych , wyższe wartości etyczne czy moralne. Niektórym to się z czasem zmienia większości nie. Pozostaje tylko nadzieja ,że nie będziesz miała sposobności do krzywdzenia bezbronnych istot.
  • Odpowiedz
@prymulka95: zapewniam ciebie, że nie jestem złą osobą. ale co ty możesz wiedzieć. Nie walczę z powodów egoistycznych, a walczy przeciwko powodom egoistycznym. W uważacie, że ciąża to kara za seks. Nie masz pojęcia jak to jest być niechcianym dzieckiem, wpadką. zdaje mi się że widzisz tylko czubek własnego nosa i oceniasz to z bezpiecznej bańki, bo ten temat ciebie nie dotyczy i nigdy nie zajdziesz w ciążę.
Zakaz aborcji
  • Odpowiedz
Oczywiście nie bronię ci żyć dalej w ograniczeniu, które sam na siebie nakładasz. Ale nie uważaj osób, które uważają inaczej za złe.
Po prostu nie wiesz co mi odpowiedzieć więc rzucasz kartę "jesteś złą osobą".
Zwyczajnie widzisz że mam argumenty na poparcie swoich tez, a ty nie.
  • Odpowiedz
@Olsea: Nie wkładaj mi do ust ,czegoś czego nie mówiłem np o tej karze za seks bo to jest smieszne. Aborcja dotyczy zarówno kobiet jak i mężczyzn , ponieważ dziecko jest tak samo matki jak i ojca. Ale nie ma co tej rozmowy dalej ciągnąć miejmy tylko nadzieję ,że osoby dla których życie osób którzy nie są się wstanie sami bronić jest nic nie warte wpadną na świetny pomysł i
  • Odpowiedz
@prymulka95: aborcja dotyczy kobiet, bo kobieta ponosi całe ryzyko związane z ciążą.
Sterylizacja dla kobiet jest nielegalna.
Tak jak niestety aborcja.

A przedkładanie istnienia płodu nad zdrowie kobiety jest chore i mówi mi, że masz źle poukładany system wartości.

A mężczyzna wtedy będzie mógł mówić, że ciąża jest sprawą kobiety i mezczyzny wtedy, kiedy możliwe będzie przeniesienie płodu od kobiety do mężczyzny. Do tego czasu dajcie kobiecie decydować czy chce
  • Odpowiedz