Wpis z mikrobloga

właśnie wyrzucałem śmiecie i zobaczyłem ktoś przywiózł i zostawił, kartka jest, o witaminy 2 jabłka i 2 gruszki, dog w sosie (żarcie dla psa), papryka (paprykarz), przeczytam (zwiecha) ...i odczytanie listu na filmie, babcia ardian i krzysia o krystian bo niewyraźnie
K: daj ja przeczytam
M: ja przeczytam! życzymy dużo zdrowia, dbajcie o azora, drogi Krzysztofie wspaniały Wojtku, byliśmy u was, za bramą zostawiliśmy wam coś na ząb, pyszne owoce dla Krzyśka a papryka i zupki dla majora, dla azora też coś jest, to konserwa pół puszki już zjadł, owoce dla ciebie
K: weź dla siebie
M: to ja będę nosił?! o widzicie! piszą to ja przekazuję
K: ja z powrotem przekazuję
M: pieczywo chrupki, masz karteczkę przeczytaj czy to nieprawda że ja fałsz, niektóre słowa niewyraźne
K: niewyraźne hahaha
M: a wyraźne? hahaha #!$%@? k#rwa jesteś komunistyczna k#rwa, powiedziałeś żebym ci romontował twojego passata, opla sprzedaj, co niewyraźnie? to przeczytaj
K: (czyta list jeszcze raz), (gada do psa) mamy dbać o ciebie a ty o nas jak dbasz? ząbkami amam
M: haha amam, ty śpisz z nim jak z małym dzieckiem, pozbędziesz się mnie niedługo
K: (dalej gada z psem)
M: sami widzicie przekazałem wszystko, jak chcecie coś dawać to napiszcie dla majora, dziękuję
#suchodolski #kononowicz #kononowicztldr #patostreamy
Pobierz I.....u - właśnie wyrzucałem śmiecie i zobaczyłem ktoś przywiózł i zostawił, kartka j...
źródło: comment_15946303299GmBKj1KVhd5aE6E0WLUyr.jpg
  • 17