Wpis z mikrobloga

A więc demokratycznie wybraliśmy dyktaturę. Kraj debili. K---a.
Już przestałam się łudzić ze jutro będzie inaczej. #wybory
  • 127
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czasami się zastanawiam czy jakby startował ktoś zupełnie świeży, człowiek sukcesu, ktoś kto ma plan, bogaty i przystojny, taki kandydat idealny to czy by wygrał, bo jestem przekonany, że i tak by wygrała osoba z popisu i to jest tragedia.


@uriel_ck: No przecież Bosak odpadł w pierwszej turze.
  • Odpowiedz
@Jestembogaty chociaż głosowałem na Bosaka w pierwszej turze to nie uważam go za idealnego kandydata. A co jest śmieszne w jego kandydaturze? Chce obniżenie ilości ludzi w biurokracji, obniżenie podatku na jedzenie i zwiększenie kwoty wolny od podatku. Wyjdź na ulicę i zapytaj ile osób by tego chciała? W szczególności zmniejszenia etatów w biurokracji? A i tak większość go nie brała pod uwagę bo PiS i PO. Już k---a wolałbym chyba
  • Odpowiedz
@Jestembogaty z tym co jest śmieszne to chodziło mi o to, że gość jest świeży, chce tego co większość społeczeństwa, a ludzie wolą to co jest stare bo emerytura + i 500+ i wycieczka +. Ich rozumy nie ogarniają , że wybierając innego polityka mogą mieć szansę na lepsze życie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Shigella_: a tak walczycie o ta demokracje...( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Tondi_88: demokracja nie oznacza wyłącznie wyboru przez większość, ale i działanie zgodnie z ustalonymi odgórnie zasadami wewnętrznymi i międzynarodowymi - z czego PiS sobie kpi, a także równe traktowanie wybórców i kandydatów, czemu PiS wielokrotnie zaprzeczał swoimi działaniami. Imo można więc śmiało powiedzieć, że standardy demokratyczne nie są spełniane.
  • Odpowiedz
Przeżyliście już szósty z rzędu koniec demokracji w Polsce, w tym cztery duże.
Już trzeci raz się pakujecie i wyjeżdżacie z „tenkraju”. Udanej podróży. ¯_(ツ)_/¯ ( ͡º ͜ʖ͡º) #heheszki
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
https://encyklopedia.pwn.pl/haslo/demokracja;3891717.html

Pierwsze zdanie, dziękuje, dobranoc, otrzyj łezki i wysmaruj pupcie maścią na trzask d--y. :)
@Jestembogaty: ja bym Ci sugerował najpierw przeczytać to co wysłałeś, bo to nie tylko potwierdza ale i rozwija to co napisałem. Dla ułatwienia korzystania ze słowników w przyszłości powiem jeszcze, że pierwsze zdanie stanowi dokładne tłumaczenie wyjaśniające pochodzenie słowa. Znaczenie słowa to nie jego definicja. Definicja słowa zaś nie jest tym samym co wytłumaczenie i
  • Odpowiedz