Wpis z mikrobloga

@Shigella_: Polak lubi mieć bata nad sobą. My sobie damy radę. Ja tylko czekam aż inflacja zacznie #!$%@?ć i wschód z głodu będzie zdychać. Sami sobie zgotowali ten los. Szkoda tylko straconych lat, no ale cóż poradzić, trzeba zaakceptować wole ludu ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Shigella_: Trzeba być optymistą, kiedyś będzie lepiej, musi być. Teraz jedyne co można zrobić to popcorn i można oglądać kabaret. Tak czy inaczej jeszcze z 15-20 lat zanim coś się naprawdę zmieni. Starsi zbyt dobrze PRL wspominają.
  • Odpowiedz
@Shigella_: To nie były całkiem demokratyczne wybory. Zachowanie mediów publicznych, konkursy dźwigające frekwencje w swoim elektoracie i utrudnienia dla świeżej emigracji itd.
To wszystko razem było manipulacją wyborami.
  • Odpowiedz
@Shigella_: @WUJICO: Jedyna nadzieja na normalność w tym kraju to podział na dwa regiony z osobnym rządem i prawem. Wtedy można by wprowadzić umożliwienie zawierania związków partnerskich w Polsce A (postulat Trzaskowskiego) natomiast wprowadzenie 24 emerytury, zakaz adopcji dla osób w nieformalnych związkach jednopłciowych wpisany do prawa (postulaty Dudy) oraz całkowity zakaz aborcji, zakaz edukacji seksualnej opartej na wytycznych WHO, wprowadzenie instytucji nierozerwalnego małżeństwa, zakaz propagowania postulatów politycznych organizacji LGBT,
R187 - @Shigella_: @WUJICO: Jedyna nadzieja na normalność w tym kraju to podział na d...

źródło: comment_15946205847LvR5bmmKy6HiDVwp3U2s3.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Shigella_: nie bylem glosowac w 2 turze bo to zadna roznica miedzy po i pis ale mam pytanie. Co to za dyktator ktory pozwala organizowac wybory w ktorych byl bliski przegranej, no i co to za dyktator do ktorego mozna podejsc na 10 cm w trakcie glosowania i trolowac. polecam mniej gazety wyborczej, to jak bedziesz zyc glownie zalezy od Ciebie a nie od figuranta w palacu prezydenckim
  • Odpowiedz
Jaka dyktaturę? Teraz dopiero jest demokracja. Wczoraj był tego przykład. Duża frekwencja. Wcześniej wiece, kto chciał mógł zmienić kandydata. Weź sobie coś na leczenie owczarków
  • Odpowiedz
@Wilkudemoner: Jak było bez wysepek to ludzie z tych miejsc narzekali, więc zmieniłem. Pomysł nie jest nowy, mapa powstała w pierwszej wersji parę miesięcy temu. To są wyniki z parlamentarnych z 2015.
  • Odpowiedz