Wpis z mikrobloga

#!$%@? ty na prawde nie chcesz miec demokracji, skoro juz teraz nie szanujesz czyichs praw. Moge sobie nie isc, moge sobie isc i oddac nie wazny, a tobie totalnie nic do tego


@xcGM: Oczywiście, masz rację. Nie musisz też przyjmować moich gratulacji. Każdy ma do tego prawo.
e ewybory.eu to nie jest jakiś fejk? Konto na Twitterze powstało chyba dzisiaj, stronka też widnieje od niedawna, czemu się wszyscy na to powołują jak to wygląda jak jakiś noname?


@glos_ze_zlewu: Największym zagrożeniem demokracji jest polaryzacja i brak kompromisu. Radykalizm nastrojów może powodować dużą niestabilność polityczną, ma to przy tym znaczenie dla jednostek poprzez stopniowy wzrost bierności, dlatego nie dajmy się zwariować( ͡° ͜ʖ ͡°)
@xcGM:

Nie w momencie, w ktorym bez powodu mnie obrazasz

Kierowałem to bardziej do osób które z lenistwa po prostu nie poszły na wybory uzasadniając to znikomym znaczeniem pojedynczego głosu. Czy się do nich zaliczasz czy nie odpowiedz sobie sam.
@Czlowiek_Ludzki:

a nawet gdybym poszedł, to co by to zmieniło? Wybór między PiS a po to wybór między złem a złem


Jedno zło to najszybszy rozwój Polski w historii i seria afer wymyślonych przez PiS a drugie zło to cofnięcie mentalnie Polski o 50 lat, zniszczenie naszej pozycji w EU, znsiszczenien trójpodziału władzy, podeptabinie konstytucji i powtarzanie scenariusza greckiego. No trudny wybór.