Wpis z mikrobloga

@UberKatze: tak sobie to tłumaczcie, a potem zdziwienie że jednak PO przegrywa wybory xD Na PAD głosowało 35% z wyższym wykształceniem i miastach do 200.000 wyniki są zbliżone.

Nie mam też jednak wątpliwości, że dopóki dawne elity III RP nie zaakceptują równoprawności elektoratu PiS i jego praw obywatelskich, dopóty nie zasługują na spełnienie marzenia o „odsunięciu PiS od władzy”. By ten sukces odnieść – muszą nie tylko zaakceptować prawa swoich politycznych
@Kutafonix215: Myślę, że za 5 lat elektorat PiS zmaleje. Będzie mniej młodych, ale też mniej emerytów. Dzisiejsi młodzi będą dorośli, ale wątpię żeby zmienili poglądy na propisowskie. Konfederacja i lewica będą rosły w siłę, reszta będzie raczej tracić. Mi się marzy powstanie partii centrum. Jak się nie doczekam to chyba sam założę ( ͡º ͜ʖ͡º)
@UberKatze: Babcia wybrała mi prezydenta. Babcia 93 lata głosuje na moją przyszłość. Ja oczywiście też głosowałem. Pisiory zawsze będą mówić że platforma rozsprzedala i że Tusk. #!$%@? skąd tyle głupich ludzi w Polszy?
@tomek-o: Nie tylko w Polsce. Żyłem w Anglii w czasach, w których było referendum dot. Brexitu. Za Brexitem też byli ludzie niewykształceni i emeryci. Młodzi Anglicy oburzali się, że emeryci decydują o ich przyszłości i opuszczeniu wspólnoty. Demokracja w pigułce - większość ludzi to idioci, a że jest ich większość to mają liczebną przewagę w takim ustroju.