Wpis z mikrobloga

Hej mirki!
W zeszłym miesiącu napisałem maturę i mam teraz dylemat którą uczelnię wybrać.
Chcę studiować informatykę w trybie zaocznym.
Najbardziej pasuje mi Gdańsk dlatego pytam o opinię o Uniwersytecie Gdańskim, Politechnice Gdańskiej i Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych w Gdańsku. Na internecie jak pełno sprzecznych opinii (pewnie niektóre opłacone), ale jakoś wątpię aby na wykopie ktoś szerzył propagandę. Jeżeli ktoś ma doświadczenie z chociaż jedną z tych uczelni (najlepiej informatyką zaoczną) proszę gorąco o wyrażenie swojej opinii, jak to wygląda i czy warto.
Dodam że mam pracę w zawodzie i to do niej chcę doczepić studia, a nie na odwrót.
Z góry dzięki <3.

#pjwstk #pg #ug #gansk #pjatk #politechnikagdanska #uniwersytetgdanski #studia #informatyka
  • 10
@kimunyest95: @InterferonAlfa_STG: Tyle sprzecznych opinii się już naczytałem że nie wiem czy jesteście w tej chwili poważni czy jest to swego rodzaju sarkazm. Większość osób mówi, że poważne i najbardziej poważane uczelnie to tylko te państwowe. Jeżeli uważacie inaczej czy mogę prosić o wyjaśnienie >?<
@Kseniu: z panstwowych to tylko PWr, PW, UW.
Z prywatnych tylko PJATK.
Reszty nikt w HR nie zna.

Sam konczylem te szkole i znam wiele osob, ktore takze to zrobilo.

Poziom nauczania jest wysoki i WYMAGANY.

Mozesz placic w nieskonczonosc za poprawki, ale nikt Cie nie przepusci za #!$%@? za nic.
Bedziesz przez reszte zycia sluchal jakichs debili i ich anegdotek o tym jak ich ktos "puscil", jak na ustnym cos
@Kseniu: taka anegdotka ale z zycia prywatnego.
Kuzyn byl po technikum, zapisal sie na WAT, kilka miesiecy nie mogl pracy znalezc.
Przepisal sie na drugi semestr na PJATK.
Tydzien pozniej do zaprosili do samsunga.

co prawda tylko tester manualny, ale 4k netto

koniec.
@Kseniu: a te negatywne opinie tez pewnie sa po czesci prawdziwe.
PJ to bananowa szkola pelna debili, ktorym starzy oplacaja te studia.

Liczby i to co napisalem wczesniej mowia same za siebie.

Na pierwszym semestrze za moich czasow bylo 300 osob, na trzecim roku 30.

Teraz to moze byc 3000 i 300, bo jest masa ukraincow i duzo wiekszy hype na IT.
Nie wiem tez jak w gdansku, ale licz sei