Wpis z mikrobloga

Sobota wieczur można male #f1 #heheszki

Królem życia okazał się murzynek bambo. #!$%@?ł wszystkim i wygrał P1 o sekundę pokonujac drugiego Maxa. Podobno deszcz oddziela mężczyzn od chlopców... To pewnie dlatego, że jest czarny!

Max... ach ten Max! Plynie w nim gorąca krew. Wyciska ze swojego Civica 1.6 siódme poty. Starał się jak mógł ale wyspinował jak się Vtec załączył. Bywa.

Sainz za to zadzwonił do starego po jakieś porady rajdowe i zobił P3. Kozak.

Pączek w Różowym Mercedesie nie utrzmyał konia na wodzy. FP3 nie bylo to za garażem #!$%@?ł czekoladę co to ją dostał przed wylotem z Kanady od mamy i mu cukier już spadł na kwale, bo miała być drzemka i Ferrari gadało coś o siescie. Meksyk też nie ogarnął no ale tam nigdy nie pada, więc czym skorupka za młodu nasiąknęła....

Ferrari Grande Strategia - Mamma Mia, Giorgio dlaczego padało?
- Nie wiem mio capo di tutti capi! Przysięgam, że miało co majwyżej mżyć!
- Non posso Giorgio! Chodźmy na kawę.

Gekon Zeropunktowy chyba założyl LPG tak jak radził Kubica jeszcze w 2018. Co prawda tankował na BP a nie na Orlenie, gdzie po godzinach na odrobku tyra Robercig i zawzze chętnie wleje za równe pięć dyszek, no ale wiecie - jest jak jest. Ewidentnie zmiękla rura hejterom a angielski establishment medialny (czy jak to tam Czaruś tę mafię nazywał) zemdlał niesiony spazmami radości, gdy nasz młody mistrz kierownicy, nieco pozółkły następca bambusa wwiózł swoją tęczową taczkę do Q2. W ogóle to byliście kiedyś na budowie? Kojarzycie tego małolata co to #!$%@?ł z taczką za najnizszą ale się starał? No! To on jest teraz kierownikiem na tej budowie...

Alfa Romeo dostała wody to już #!$%@?ło cały układ elektryczny i jeszcze Kimiego potaśtało.

Ułożyłem nawet wierszyk:
Z tej strony Kimi dzwoni do Ciebie
Bo moja Alfa znoowu się #!$%@?
Przywieź lawetę, o przywieź mi
Kontrskt z Ferrari wciąż mi się śni
Kubica miejsce chce mi #!$%@?ć
Moim celem jest mu się nie dać
Antonio z mechankiem już jest na Ty
Popsuta Alfa - skończyły się sny

Jutro będzie ciekawie!

#kubica #gownowpis
ChickenDriver - Sobota wieczur można male #f1 #heheszki

Królem życia okazał się mu...

źródło: comment_15945034536k8va6L2WM7SxwexWXktOm.jpg

Pobierz
  • 3