Wpis z mikrobloga

#mikrokoksy #mirkokoksy #silownia

Cześć, jestem teraz przez tydzień na urlopie, ale siedzę w domu, i tak pomyślałem żeby chodzić na siłkę 2 razy wciągu dnia codziennie przez ten tydzień (i na basen?).

Dodam że jestem jeszcze początkujący, od początku roku ćwiczyłem w domu (pompki, podciąganie na drążku, plank), i jak otwarli siłownie od 1 czerwca to chodzę na nią 2-3 razy w tygodniu, ale nie mam jeszcze planu treningu w ogóle (cały czerwiec chodziłem z kumplem z pracy, i robiłem to co on, ale dojeżdżałem do niego ok. 30 km, od lipca chodzę sam bo mam bliżej).

Warto coś takiego zrobić? Może ktoś polecić jakiś plan na taki tydzień? Wady, zalety takiego rozwiązania (za mało regeneracji?)?
  • 5
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@turbine: do wszystkiego co robisz na siłowni musisz zadać sobie pytanie "dlaczego?" i na nie odpowiedzieć. Jeśli nie potrafisz to tego nie wprowadzasz/edukujesz się aż będziesz znał odpowiedź/płacisz komuś żeby ci odpowiedział. Masz zerowe pojęcie więc bierz jakikolwiek polecany plan i rób co jest napisane. Nie pajacuj i nie wymyślaj tylko trenuj. Chyba że nie chcesz mieć efektów to rób co chcesz.