Wpis z mikrobloga

Taka sytuacja, kupiłem mojej kobicie jakiś czas temu piwko w sklepie, mianowicie Sommersby gruszkowe, a dla siebie tam inne, swoje otworzyłem bez problemu zapalniczką jak na prawdziwego chłopa przystało, natomiast Jej piwko wystrzeliło jak ruski szampan za pięć polskich złotych, myślę sobie, może się wstrząsnęło podczas transportu, ale nie! Kolejne które stały grzecznie w lodówce czekając na spożycie również strzelaly fontanną piany podczas otwarcia, popytałem znajomych czy ktoś miał taką sytuację i okazuje się że nie byłem jedyny( ͡° ͜ʖ ͡°) Moja kobita stwierdziła że napisze do Sommersby na ich fanpage'u FB, co to się dzieje z tym ich produktem, a oni odpisali jej żeby wysłała zdjęcie pustej butelki i opisała mniej więcej problem, podając przy okazji adres( ͡º ͜ʖ͡º)
O sprawie się zapomniało, aż tu nagle przyszedł pocztą czteropak piwka z plakatami i listem xD
Sommersby robisz to dobrze, bardzo jestem mile zaskoczony ( ͟ʖ)
#sommersby #piwo #heheszki #chwalesie
TurboporzeczkowyAgrest - Taka sytuacja, kupiłem mojej kobicie jakiś czas temu piwko w...

źródło: comment_15944537427a8VICbmQJsfHPgNFjD3H8.jpg

Pobierz
  • 14
@TurboporzeczkowyAgrest ja często kupuje te somersby 0% gruszkowe i ponad połowa strzela, więc to jest standard i to nie jest tylko wina co2 czy wstrząśnięcia więc trochę ściemę walą, a jestem pewien że wiedzą o tym problemie. Dziwne że tylko te bezalkoholowe tak strzelają ¯_(ツ)_/¯ Ale jak coś to protip ode mnie: wystarczy chwile postukac łapą po ściance naokoło i tyle ( ͡° ͜ʖ ͡° )
@w_moim_sercu_zawsze_mirko: strzelają piwa z cukrem (dekstrynami, glukozą itd.). Czyli właśnie bezalkoholowe, które prawie w ogóle nie są odfermentowane, albo wynalazki typu Sommersby z dosypanym cukrem. Oczywiście sam cukier tego nie powoduje, musiało dojść do zakażenia tego piwa i zaczęło pracować.
@TurboporzeczkowyAgrest: Robia dobrze ze wypuszczaja wadliwy produkt xDDD no super, to trzeba być debilem żeby sie cieszyć że dostało sie szajs który był prawdopodobnie szkodliwy ale ładnie przeprosili i dali plakat to w sumie nic sie nie stało xDDDD

jednak jak mówili że na wykopie zbiera sie najwieksze stulejarstwo i debile to nie kłamali.
@ortofosforan: o ile przegazowanie to w sumie kosmetyczny problem, o ile nic nie wybucha, tak ewentualnie naprodukowany alkohol przy bezalkoholowym, to już chyba byłaby solidna wtopa. Pytanie ile tam się może wytworzyć? ( ͡° ͜ʖ ͡°)