Wpis z mikrobloga

@Prokurator1990: widać że wykopki to gimbaza lub ignoranci.

Sama ciąża to obciążenie dla organizmu, pierwszy trymestr to hormony skaczące kilkaset razy, chce się jeść i wymiotować jednocześnie. Trzeci trymestr to wielki brzuch, ociężałość, nie można się schylić.

Potem poród, duży wysiłek i ból. Następnie połóg, opieka nad noworodkiem, nieprzespane noce dopóki dziecko nie przesypia całej
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@zielonka: decydowanie się na dziecko w tym państwie powinno być uważane za sport ekstremalny xD

@Iskaryota: Szkoda że twoi rodzice też się podjęli tego sportu z czego powstał taki przegryw.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ChickenDriver: wiesz, nie każdy MUSI mieć dzieci. Może wam przyjdzie z czasem, 27 lat to nie koniec świata i jest jeszcze kilka lat na decyzję o dziecku. Ja mając niecałe 27 już mam dziecko i jest to fajna sprawa, ale no nie czaruje - są dni, kiedy nie chce mi się słuchać marudzenia dziecka, nie mam do niego cierpliwości choćby w niewielkim stopniu takiej, jak ma żona, ja od jednego
  • Odpowiedz
@buczubuczu: Ja co więcej mam do czynienia z dziećmi - prowadzę z nimi zajęcia sportowe. Są kochane i cudowne bo są czyjeś... po 2 godzinach z nimi mam dość .. a tutaj 24/7 i nie ma zmiłuj + 100% odpowiedzialności, miejsce na błędy i odpuszczanie się kończy.
  • Odpowiedz
@mietkomietko: i bez 500+ stać mnie na 2 dzieci ( ͡º ͜ʖ͡º)
@ChickenDriver: nie każdy musi mieć dzieci. Skończyły się już czasy, kiedy bezdzietne pary wytykano palcami. Młodzi ludzie chcą teraz więcej swobody i niezależności i całkowicie to rozumiem. Dziecko kosztuje wiele wyrzeczeń, nie wspominam już o pieniądzach bo to oczywiste. I oczywiście- dziecko bardzo wiele zmienia w związku. Czasami dziecko związek umacnia
  • Odpowiedz
@zielonka: Nasi znajomi wpadli 3 lata temu rok temu również. Znaczy rzekomo "wpadli", choć podejrzewamy, że drugi raz to nie była taka 100% wpadka. Zresztą nieważne. Chodzi o to co jest teraz... a jest tragicznie. On pracuje, ona w domu bezrobotna. Wiecznie awantury. Ona się czepia, że on jej nie pomaga. On z--------a od 8 do 22. Totalny brak umiejętności komunikacji, wsparcia, zrozumienia i empatii. Dzieci wychowane wśród k---w i
  • Odpowiedz
Zgodnie z dzisiejszymi standardami Ty i Twoje dziecko jesteście zgłaszane na pierwszą linię frontu. MON popiera silne kobiety a nie ma silniejszych kobiet niż te w ciąży.
  • Odpowiedz