Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@majinareq: leciałem kawałek Velo Dunajec, z tego co słyszałem- najbardziej malowniczym. Nowy Targ- Szczawnica. Co prawda okolice znajome, bo rodzinne, ale w ładną pogodę jazda miejscami, o których nie wiedziałem i których się nie spodziewałem. Naprawdę coś fantastycznego, przyszłego lata już mam w planach machnąć całe Velo Dunajec, bo to może być naprawdę super widowiskowa przygoda.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Widzę, że poszło w gorące. No to lecę z odpowiedziami.

@3033540: Tak na serio zostawiam klamoty i drugą część Green Velo spróbuję przejechać jesienią, jeśli Szumcio nie ogłosi drugiej fali.

@majinareq: Aaa, coś mi się obił o uszy. Chodzi mi po głowie szlak wzdłuż niemieckiej granicy, więc może Dunajec wskoczy kiedyś na moją listę.

@a231: Jechałem z Malborka do Elbląga, więc nie wiem jak z Gdańska, ale dużo szutrów
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@PederastozaurJP: Asfalt dominuje, kolejny jest szuter (53 km dawnych nasypów w warmińsko-mazurskim zostało wysypanych szutrem, a im dalej na południe, tym gorsza tarka), beton (głównie płyty betonowe), kostka brukowa, leśne drogi pod Białowieżą (wygodniutkie i w cieniu).
Trzeba czasem jeździć z autami, ale to raczej lokalne drogi. Trasa często biegnie okrężnymi drogami, aby tylko odciągnąć rowerzystów od głównych dróg.
Moje tempo było ślimacze. Średnia dzienna to zwykle 16 km/h. Pod wiatr
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@rickroll: Zaznaczyłem orientacyjną trasę. Dokładna to: Poznań - Powidz - Toruń - Malbork - Frombork - Lidzbark Warmiński - Węgorzewo - Suwałki - Augustów - Łomża - Białystok - Białowieża - Zabuże - Włodawa - Chełm
Co do orientacyjnej - E to Łomża, B to Malbork.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@havkeye: Haha, chciałem, ale na całej trasie piłem tylko bezalkoholowe i w Łomży takiego nie mieli. Dopiero w Białowieży znalazłem Łomżę zero. Za to kwas chlebowy polubiłem.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Gallg: Dzienna średnia wychodziła w okolicy 16 km/h. Bez ekwipunku kempingowego mogłem podskoczyć nawet do 18 czy 20, ale średnia mało mnie obchodziła. Odpoczywałem aktywnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@brouwer: Raczej nie pytałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)