Wpis z mikrobloga

@crazykokos: najwięcej na ten temat szczekają osoby, które nie pójdą na wybory albo nawet nie zwrócą uwagi na wejście starszej osoby poza kolejka,bo szybko zostaną wyjaśnieni przez innych w kolejce

Wykop elita internetu, nie ma co xD
  • Odpowiedz
@TurboDynamo: właśnie chyba nawet nie płatny :D a co do uprzejmości do starych bab, to może ma powód, bo kiedyś opowiadała, że rzekomo robiła w agencji nieruchomości i wyłudzała mieszkania od starych "na młode małżeństwo". Generalnie profil do czarnolistowania instant xD
  • Odpowiedz
@crazykokos znajoma kilka dni temu wracała z pracy w godzinach szczytu i mówi że jakaś baba opowiadała przez telefon że właśnie wraca z "przejażdżki". Taka logika starych bab.
  • Odpowiedz
@Endrju9: No i to jest nieodpowiednie zachowanie. ta stara baba jest najbardziej narażona, wiec sama sobie dołki pod sobą kopie. Chce - proszę bardzo, jak zachoruje i umrze to będzie jedna mniej w godzinach szczytu
  • Odpowiedz
@ni-hu-ja to że masz przepuścić w kolejce osoby starsze i kobiety w ciąży to jest element kultury osobistej. Przykre że trzeba ludziom o tym w taki sposób przypominać. Jak uważasz że to odbieranie tobie wolności czy praw obywatelskich to myślę, że może powinieneś jechać gdzieś za granicę. Może tam cię nauczą ogłady skoro z domu jej nie wyniosłeś. A kulturalni Polacy wiedzą jak mają się zachować w czasie wyborów.
  • Odpowiedz
@BezDobry: Głosowałem korespondencyjnie bo mieszkam zagranicą. Tak samo wszystkie, niemogące długo czekać, chore osoby 60+ również mogą głosować korespondencyjnie i ta możliwość jest dostępna w dużej mierze z myślą o nich.
  • Odpowiedz