Wpis z mikrobloga

W pierwszej turze pomimo wszystko z bólem serca X poszedł na Bosaka.
Obiecałem sobie jeszcze na początku roku, że jak będzie druga tura wyborów, w której będzie dwóch debili - jeden z pisu, drugi z PO, to nie pójdę głosować albo oddam nieważny głos.

Poczynania TVP i PiSu skutecznie odwiodły mnie od tego pomysłu. Trzaskowski to zupełnie nie mój kandydat, 100x bardziej wolałbym Hołownię, ale propagandowa szczujnia nie dała mi innego wyboru, jak zagłosować przeciw "dobrej" zmianie PiSu. Mam nadzieje, że ten syf nazywany dla zmylenia przeciwnika prawem i sprawiedliwością się rozleci i nikt nie przygarnie spadochroniarzy pod swoje skrzydła.

#wybory #konfederacja #neuropa
  • 13
@krzysssi33k:
Wybór żaden, ale gdyby Duda przegrał, to chociaż szybsze wybory i na fali konfederacja zdobyłaby więcej sejmu niż kiedykolwiek i może hołownia zmieniłby ruch na partię i też jego wynik z wyborów prezydenckich wpłynałby na sejm. Wygrałby PIS albo PO, ale już konfa i hołowniki mieliby znaczenie.
@krzysssi33k: przyznam uczciwie ze nie doczytalem ;)
tez bojkotuje, żaden z kandydatów mi nie odpowiada
z drugiej strony sumienie podpowiada żeby odłożyć na bok przekonania i zabrać władzę totalną pisowi

w tym wyborze czuję się jak między młotem a kowadłem
@iAmTS: @krzysssi33k: wydaje mi się, że każda osoba, która jest trochę mądrzejsza od kwiatka na oknie (ten poziom inteligencji powinien już wystarczyć do zauważenia tej pisowskiej propagandy), powinna w obecnej sytuacji zagłosować przeciwko Dudzie. Ja bym głosował na dowolnego kandydata, gdyby w drugiej turze startował przeciwko Dudzie. Obecnie jest to Trzaskowski, ale równie dobrze był zagłosował na Bosaka, Hołownię itd. Każdy tylko nie PIS.
@krzysssi33k:
Beznadziejny wybór ja nie głosuje czy wygra ten debil czy ten to bez znaczenia Propaganda w tv to nie nowa zagrywka tylko teraz poprostu jest najbardziej oczywista i ma najniższy poziom ale ona jest od lat.Moim zdaniem nie warto oddać głosu na żadnego z kandydatów oni oboje sa siebie warci.Jeśli teraz wygra trzaskowski to za 5 lat jeszcze bedziesz sobie w brodę pluł że na niego zagłosowałeś