Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Dymass: A nie widzisz zależności że obie opcje są #!$%@? xDDD

@krystian-golonka: #!$%@? ale z innych powodów. Czy to kobieta każdy widzi, czy dziecko niby też (choć i tak masa ~30 letnich facetów wbiła ściemniając że są "dziećmi").

Może nam kolega @Dymass wyjaśni jak zostanie zweryfikowane czy starający się o azyl faktycznie jest np. gejem?

Jak większość polityki opartej o tolerancję represywną, wygląda szczytnie w teorii, jest szkodliwa w
@szpongiel nie wiem, wiec sie nie wypowiem. Sa ludzie madrzejsi ode mnie i chcialbym, aby tacy ludzie sie tym zajeli. Chcialbym, aby polityka imigracyjna byla racjonalnie prowadzona, a osoby przyjezdzajace do kraju mogly byc zweryfikowane. Niestety, nie mam pomyslu jak, bo jestem w tej swerze za glupi :) jednak chcialem tylko nakreslic glupote skrajnej argumentacji.
@SynTwojejStarej: No dobra, śmiać się z niej można zawsze, ale tutaj to akurat ma sens. W krajach arabskich bycie gejem/lesbijką może skończyć się dla Ciebie śmiercią, więc tacy uchodźcy powinni mieć priorytet. Kwestia tego jak będą to weryfikować ( ͡° ͜ʖ ͡°)