Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Za radą naczelnych diviarzy wykopu @TestoDepot @programista1992 poszedłem na #divyzwykopem żeby stracić prawictwo.
Teraz mam rzeżączkę.
Chciałbym coś napisać o was ale nie przepuszczą przez anonimowe. Mam nadzieje że was zbanują.

#przegryw #seks #zdrowie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f06c9b20494883b11f22b65
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę

[==============..........................] 36% (85zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 2 lat działania AMW!
  • 87
  • Odpowiedz
Teraz mam rzeżączkę.


@AnonimoweMirkoWyznania: Różowy pasek, albo biedak bez pieniędzy na divy wykryty

A jak nie to nie wiem co ty jej robiłeś, ale jak pakowałeś qtacha bez gumki, to się nie dziw xD

To jak grzebać w śmieciach bez rękawiczek, w rękawiczkach też fuj, ale zdecydowanie lepiej niż bez
  • Odpowiedz
@Thomas_Szasz: ta, ale chroni bardziej niż nie używanie gumy. Gdybym miał takie podejście to nigdy bym nie zaruchal bo „Eh będzie dziecko, Eh zarażę się, Eh prezerwatywa nie działa”. Ma pewnie jakiś procent błędu ale bez przesady
  • Odpowiedz
@NickciN: @programista1992: Oczywiście, że chroni bardziej niż nieużywanie gumy i że szansa jest niska. Po prostu wszyscy w trójkę zachowywaliście się tak jakby niemożliwe było zarażenie się czymś w prezerwatywie. ¯\_(ツ)_/¯

PS. Nie neguję, że to najprawdopodobniej bait.
  • Odpowiedz
@Thomas_Szasz: To bylo ironiczne, wiadomo ze guma nie daje 100% zabezpieczenia ale jest to bardzo malo prawdopodobne a ja sobie heheszkuję z tej badz co badz calkiem niezlej zarzutki. Gdyby zarzutkowicz dał HIV zamiast rzerzaczki to dalbym mocne 8/10 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
rzeżączką to się przez gumę nie zarazisz, podobnie jak wbrew powszechnemu mitowi, nie zarazimy się HPV jeśli ubierzemy gumę.


@TestoDepot: Rzeżączką możesz się zarazić nawet przez pocałunek, panie doktorze. xD
  • Odpowiedz
jak idziesz na diving i się całujesz to XD.


@TestoDepot: Ale rozumiesz, że jeśli można się zarazić przez "NAWET" pocałunek to przez to, że diva ci robi gałę również? xD Na dobrą sprawę możesz się zarazić nawet przecierając oczy po tym jak dotknąłeś jej piczy.
  • Odpowiedz
od pewnego czasu pojawiają się bóldupiące wpisy o diving i pewnie pisze je jeden zarzutkowicz albo jakiś różowy paskin, którego to z jakichś przyczyn boli, także ten ( ͡° ͜ʖ ͡°).


@TestoDepot: To jest xD jak one maja bol 4 liter o mlodsza, ladniejsza i tansza konkurencje w postaci prostytutek xD
  • Odpowiedz
@Thomas_Szasz: jeśli robi ci fbg to tak, jest taka możliwość. Z kolei wyżej napisałem, że w gumie (czyli przy lodzie też możesz gumę mieć, niektóre divy robią tylko fwg) nie ma takiej opcji.
No możesz, możesz też np. zostać śmiertelnie potrącony autem w drodze do sklepu po bułki - ale jakie jest prawdopodobieństwo aż takiego pecha?
  • Odpowiedz