Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Za radą naczelnych diviarzy wykopu @TestoDepot @programista1992 poszedłem na #divyzwykopem żeby stracić prawictwo.
Teraz mam rzeżączkę.
Chciałbym coś napisać o was ale nie przepuszczą przez anonimowe. Mam nadzieje że was zbanują.

#przegryw #seks #zdrowie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f06c9b20494883b11f22b65
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę

[==============..........................] 36% (85zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 2 lat działania AMW!
  • 87
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonimoweMirkoWyznania:
1) Z jakiego powodu mnie wołasz?
2) Kiedy ostatni raz napisałam cokolwiek o korzystaniu z usług prostytutek?
3) Z jakiego powodu oskarżasz mnie o tak żałosne zachowanie, któremu się sprzeciwiam, jakim jest pisanie baitów?

Nie wiem, kim jesteś, ale daj mi spokój.
  • Odpowiedz
@Point6: Moze "perwersja" to nienajlepsze okreslenie, ale nie radziłbym z oczywistego powodu robic divie minety, posuwac ją bez gumy czy całować się z nią, ale co kto woli. Pisze to bez intencji aby Ci dopiec tylko rozumiem, ze rozni ludzie maja rozne upodobania
  • Odpowiedz
@programista1992: Całowanie się, nie jest bardziej niebezpieczne niż FBG. A mineta, no tu już jest odrobina większa szansa na złapanie niektórych chorób, ale nadal nie jest ona bardzo wysoka.

Jak cie to obrzydza, to spoko i tego po prostu nie rób, ale pamiętaj, że niektórych obrzydza ogólnie chodzenie na divy. To co zrobił @TestoDepot jest zwykła hipokryzją. On sam często broni divingu, choć nie przeszkadza mu krytykować pocałunków tymi
  • Odpowiedz
@Point6: oczywiście całowanie samo w sobie nie, chodziło mi tu o całowanie z prostytutką dokładnie, gdzie wiadomo, że niedługo przed Tobą mogła mieć w buzi różne rzeczy. Jak komuś nie przeszkadza to jego sprawa oczywiście, ale moim zdaniem dość specyficzne zachowanie ze względu na okoliczności, to miałem na myśli.
Z hipokryzja się troszeczkę mylisz, bo co ma to, że ogólnie korzystam z usług i na ogół wypowiadam się o tym
  • Odpowiedz
@TestoDepot:

oczywiście całowanie samo w sobie nie, chodziło mi tu o całowanie z prostytutką dokładnie, gdzie wiadomo, że niedługo przed Tobą mogła mieć w buzi różne rzeczy.


No miała #!$%@?, ale ogólnie to prostytutki myją zęby, a przynajmniej z tych, których ja
  • Odpowiedz
No miała #!$%@?, ale ogólnie to prostytutki myją zęby, a przynajmniej z tych, których ja korzystam.


@Point6: te z których ja korzystam też, ale mimo tego jakoś mnie do całowania nie ciągnie. Chociaż w sumie to nie ciągnie mnie w ogóle z nikim, nie wiem co w tym ludzie takiego widza.

Hipokryzja jest w tym, że wielu krytykuje korzystanie z prostytutek dokładnie w taki sam sposób, jak ty krytykujesz całowanie
  • Odpowiedz
@TestoDepot:

@Point6: te z których ja korzystam też, ale mimo tego jakoś mnie do całowania nie ciągnie. Chociaż w sumie to nie ciągnie mnie w ogóle z nikim, nie wiem co w tym ludzie takiego widza.


Mhm, tak samo niektórzy postrzegają seks z prostytutką, ale to nie jest powód, aby nazywać to perwersją,
  • Odpowiedz