Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Za radą naczelnych diviarzy wykopu @TestoDepot @programista1992 poszedłem na #divyzwykopem żeby stracić prawictwo.
Teraz mam rzeżączkę.
Chciałbym coś napisać o was ale nie przepuszczą przez anonimowe. Mam nadzieje że was zbanują.

#przegryw #seks #zdrowie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f06c9b20494883b11f22b65
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę

[==============..........................] 36% (85zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 2 lat działania AMW!
  • 87
SzczęśliwyKnur
@AnonimoweMirkoWyznania

Nie wołajcie mnie do tych incelskich popiskiwań, bo nic poza zażenowaniem nie wynika z lektury nieudolnych argumentów, mających przekonać normalnych ludzi, że żarcie zepsutej kaszanki z obsranej deski klozetowej w dworcowym kiblu, to w sumie to samo co delektowanie się stekiem z wołowiny limousine w restauracji z gwiazdkami Michelina, a fakt, że ktoś się zatruł tą kaszanką oczywiście nie ma z całą sytuacją związku.
qwertyuiop: Słaby bait i nieudolna próba podgryzienia nogawki zasłużonym Diverom. Zrozum OPie, że efekty Rewolucji Diverskiej są już nie do zatrzymania, młodych wykopowych Diverów przybywa i przybywać będzie, a nikt z nich nie pożałuje swojej decyzji jeśli zastosuje się do zaleceń bardziej doświadczonych kolegów.

Na ten czas jedyne osoby, które podważają zbawienny wpływ Divy na psychikę to:
1. Różowe i normiki nie mające pojęcia o temacie.
2. Uberprzegrywy próbujące racjonalizować sobie