Wpis z mikrobloga

@Radio-Warroza: Zwierzęta, które zamieściłeś zmieniają nasze ekosystemy zubażając je. Niszcząc oryginalna bioróżnorodność. Dla Ciebie to przejaw ewolucjonizmu. Dla wielu bezpowrotna utrata gatunków i unikalnych ekosystemów. Na szczęście większość państw i ludzi nie podziela Twoich poglądów i stosunku do natury, i chronią swoją oryginalna bioróżnorodność.
Zaiste ciekawe rzeczy wyczytujesz z tego obrazka.


Po to je dodajesz dla manifestacji swoich poglądów i jak dla mnie dla prowokacji.

@Radio-Warroza: ludzkie widzimisię robi duża różnice. Bo albo będziemy temu zapobiegać, albo to wspierać. Pozostawanie neutralnym jest raczej wpisaniem się w te druga opcje.
@Tulkandra mam uprzejmą prośbę, abyś pod moimi wpisami, nie kasowała poprzednio umieszczonych komentarzy przez siebie, z tego powodu, że jeżeli ktoś się do nich odniesie to po Twoim skasowaniu dyskusja robi się mało sensowna dla innych czytelników.

Rozumiem, że masz inne opinie i to jest w porządku. Dla mnie nie ma problemu. Jednak to już nie pierwszy raz kiedy kasujesz komentarz, który otwiera dyskusje. Możesz też po prostu mnie ignorować. ( ͡