Wpis z mikrobloga

#lodz #csiwykop #covid19 #covid2019 #coronavirus
Może jakiś mirek z Łodzi poznaje tego typa? Awanturował się w tramwaju atakując fizycznie ludzi bez masek. Wódą od niego waliło nawet przez tę szmatę, którą ma na ryju.
Jechał linią 6, wysiadł przy Czerwonej.
Pyska niestety do kamery w tramwaju ani później do zdjęcia nie pokazał, więc policja pewnie oleje sprawę.
bukszpryt - #łódź #csiwykop #covid19 #covid2019 #coronavirus 
Może jakiś mirek z Łod...

źródło: comment_15941346674IFEpwc4LXxehDoh0R0fRU.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@bukszpryt: Facet był pijany i coś krzyczał. No wiem sytuacja niemiła ale to raczej nie jest przestępstwo nie zamkną go do więzienia. Daj sobie spokoj człowieku za młody jesteś żeby hodować w sobie żółć
  • Odpowiedz
@Paula_pi: na samym początku napisałem, że atakował fizycznie, a nie że się tylko awanturował. zwykłe pijaki prujące mordy w komunikacji miejskiej są na tyle częstym zjawiskiem, że jeżeli nic mi bezpośrednio nie zrobią, to ich olewam.
  • Odpowiedz
@Kismeth: debile nie rozumieją, że jeżeli ktoś uważa, że maseczka bardziej mu zaszkodzi, niż pomoże to może jej nie nosić i nikomu nie musi tego udowadniać.

podstawa prawna jest natomiast do dojechania śmiecia ze zdjęcia - art. 217 kk - naruszenie nietykalności cielesnej, nie wspominając już o groźbach karalnych (art. 190 kk) i zakłócaniu porządku publicznego (cośtam z kw)
  • Odpowiedz