Wpis z mikrobloga

@Andrzej-Duda: Drogie Wykopowiczki! Drodzy Wykopowicze!

Tak jak w 2015, chciałbym odpowiedzieć na Wasze pytania w ramach AMA - już w środę o godzinie 19.45
Liczę na kolejną, bardzo ciekawą dyskusję i zapraszam do udziału.

#wykop #wybory #wyboryprezydenckie2020 #polska #ama #prezydenckieama2020 #wybory2020 #duda2020
Andrzej-Duda - @Andrzej-Duda: Drogie Wykopowiczki! Drodzy Wykopowicze!

Tak jak w 2...

źródło: comment_1594129955utWXSeH1tpXw5r4RAg2Jpo.jpg

Pobierz
  • 933
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Chciałabym także zapytać o TVP. Twierdzi Pan, że nie wziął Panu udziału w debacie TVN,TVN 24,Onetu, WP, ponieważ to była ustawka. Jak więc nazwie Pan to co dzieje się w TVP? Po drugiej debacie w pierwszej turze nawet prawicowi dziennikarze twierdzili, że to przesada i pytanie są wręcz skandaliczne . Telewizja publiczna powinna być obiektywna według ustawy. Nie rozumiem, więc jak może Pani mówić o ustawkach, wydaje się to bardzo niestosowne. Kiedy
  • Odpowiedz
@Andrzej-Duda: Panie Prezydencie. Głosowałam na Pana i mam teraz wielki dylemat. Wspiera Pan jedyne rodziny z dziecmi i płodne pary.. staram się o dziecka juz 8 rok. Co miesiąc wydaję kilkaset zł na lekarzy i badania.. nie mam już sił.. muszę wziąć kredyt.. Nie mam żadnego wsparcia od Państwa a moje leki na endometriozę (visanne) podrożały z 2 zł na 80 zł w styczniu 2020.. nam żyje się gorzej :(
  • Odpowiedz
@Andrzej-Duda Panie Prezydencie. Głosowałam na Pana i mam teraz wielki dylemat. Wspiera Pan jedyne rodziny z dziecmi i płodne pary.. staram się o dziecka juz 8 rok. Co miesiąc wydaję kilkaset zł na lekarzy i badania.. nie mam już sił.. muszę wziąć kredyt.. Nie mam żadnego wsparcia od Państwa a moje leki na endometriozę (visanne) podrożały z 2 zł na 80 zł w styczniu 2020.. nam żyje się gorzej :( ledwo
  • Odpowiedz
Panie Prezydencie. Głosowałam na Pana i mam teraz wielki dylemat. Wspiera Pan jedyne rodziny z dziecmi i płodne pary.. staram się o dziecka juz 8 rok. Co miesiąc wydaję kilkaset zł na lekarzy i badania.. nie mam już sił.. muszę wziąć kredyt.. Nie mam żadnego wsparcia od Państwa a moje leki na endometriozę (visanne) podrożały z 2 zł na 80 zł w styczniu 2020.. nam żyje się gorzej :( ledwo ciągniemy.. w
  • Odpowiedz
@Andrzej Duda. Czemu w was tyle nienawiści? Czemu do nędzy dzielicie naród? Czemu nas ciągle okradacie? Przestańcie zabijać ten kraj!!! Ani ty ani trzaskowski nie jestescie warci naszego glosu. Banda debili która patrzy tylko w swoja kieszeń. Czemu mamy płacić za nikomu nie potrzebnych amerykański żołnierzy? Kto wam daj prawo do tego?
  • Odpowiedz