Wpis z mikrobloga

Tak się zawsze zastanawiałem jak to jest gdy ktoś cię zgasi, jakie to uczucie? Czy riposty w necie? A może w nerwach odpisujesz głupoty? Człowiek się w ogóle denerwuje na takie sprawy? Czy może w myślach się zgadzasz ale żeby nie wyjść na cienkiego bolka zaciekle bronisz swojej racji nawet paznokciami u stop wbitymi w stół... hehe
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Radek41: po tym jak kumpel łapał kierownice, bo "kierowca" ubera prawie wjechał w rondo, a potem w przystanek nigdy więcej nie wsiądę do ubera. Wolę zapłacić taksiarzowi, jest większa szansa, że jednak nie jest naćpany. A jako, że na rynku taxi powoli robi się coraz większą konkurencja wśród korpo, a jak się często jeździ to ma się swoich znajomych taksiarzy to wcale mnie jakoś super drożej nie wychodzi ¯\_(ツ)_/¯
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Radek41: na Śląsku tak większość ludzi mówi i co z tego? Z czego większość (w tym ja) ślązakami nawet nie są. To jest tak jakby mieć problem o to, że ktoś mówi "pyry", "na dwór" czy "na pole". Regionalizmy i tyle, nikt się nad tym specjalnie sie nie zastanawia. Serio, nie masz poważniejszych problemów?