Wpis z mikrobloga

Niepełnosprawność intelektualna moderacji robi brrr

Teatr dla gojów, banowanie osób za poglądy polityczne, nazywanie tego floodem - a to dopiero początek upośledzenia pewnej grupy. Mogliby wprost nazwać niewygodnych użytkowników niewygodnymi, ale szekle od TVP i niebieskich kont muszą się zgadzać.

=================================

TheCapitalist odszedł na urlop za sprawą zaspamienia tagu #neuropa treściami "nieprzyjemnymi". Moderacja uznała że flood to zaśmiecanie tagu przez pojedynczego użytkownika, dlatego bana nie otrzymały osoby równolegle spamiące tag #konfederacja - ale czy na pewno chodzi o liczbę osób przeprowadzających atak na dany tag? ( ͡º ͜ʖ͡º)


Świeże konto, zielonka @niezebycos zaspamiła parę dni temu tag #konfederacja spam identyczny do tego przeprowadzonego przez TheCapitalist na tag #neuropa . Bot odrzucił zgłoszenia (screen), ale uznałem że może to jakaś pomyłka, dlatego opublikowałem post z oznaczonymi @moderacja @a__s i #moderacja (screen) z nadzieją na jakąkolwiek reakcję, Odpowiedzi nie dostałem dlatego napisałem w tej sprawie na kontakcie (screen). Ani we wpisie, ani w kontakcie nie dostałem odpowiedzi, a @niezebycos nie otrzymał bana. Zlano mnie ciepłym moczem.

Wniosek? Nie ważne ile osób, ważne kto narusza regulamin.

=================================

Sprawa z @Wojcix to klasyczny przykład cenzury, usuwanie każdego wpisu i znaleziska, banowanie ich autorów @Curus_Bachleda @Nighthuntero (screen) i finalna chęć sprawienia żeby gówno nie wypłynęło na wierzch.

Za sprawą uległości ING wobec antifiarzy, lewaqów czy innych baśniowych stworów, którzy usunęli swój wykres na którym pozytywnie oceniono jednego z kandydatów na prezydenta, szybko powstał mem w którym użyto wyrazów:
"Faszysta"
"K***o"
Drugie słowo podobnie jak wyżej zostało ocenzurowane. Obrazek zaczął przeszkadzać moderacji dopiero po kilku dniach. Czemu próbują go za wszelką cenę usunąć z wykopu? Odpowiadając klasykiem, nie wiem choć się domyślam. Wszakże od kiedy moderacja banuje za ocenzurowane wulgaryzmy?

Pozdrawiam cieplutko
#4konserwy #moderacjacontent #afera #bekazmoderacji
Pobierz L.....l - Niepełnosprawność intelektualna moderacji robi brrr

Teatr dla gojów, ban...
źródło: comment_1594126814bfAhE4l4h0nI13B1yV7FLP.jpg
  • 22