Wpis z mikrobloga

Czerwiec 2020 minimalnie chłodniejszy niż w ubiegłym roku.

Gdyby kogoś interesował temat kształtowania się globalnych temperatur to czerwiec 2020 okazał się chłodniejszy niż czerwiec 2019 r. Nie jest to jednak żadna zmiana trendu czy też powód do optymizmu, gdyż uplasował się zaledwie na drugim miejscu z bardzo niewielką stratą (0.01°C) do zajmującego pierwsze miejsce czerwca 2019 r.

#nauka #polska #europa #swiat #klimat #globalneocieplenie #pogoda #ciekawostki #gruparatowaniapoziomu #swiatnauki #mikroreklama
Fake_R - Czerwiec 2020 minimalnie chłodniejszy niż w ubiegłym roku.

Gdyby kogoś in...

źródło: comment_1594114337cXzdmCO4Wy8AhO8MrR5Iv6.jpg

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
Dajcie spokój u mnie trzeba z kurtce chodzić a jutro ma być zimniej. Kopałem właśnie studnie na drenaż chciałem kopać minimalnie na 1,5m a na 1,2m już wodę wybija. I tak sobie siedzę w kurtce i płacze nad tą dziura( ͡° ͜ʖ ͡°) czas podwijać nogawki w piwnicy.
  • Odpowiedz
@Fake_R: globalne ocieplenie to fikcja jako taka. Geografa spytajcie. Są okresy zlodowacenia i okresy cieplejsze, w którym żyje obecnie homo sapiens. Potem znów się ochłodzi. Takie cykle ma ziemia, ale widać masa nie uważa na lekcjach geografii.
  • Odpowiedz
@Fake_R: w Polsce był ciepły, za to ten z 2019 odleciał tak, że pobił powojenne rekordy anomalii temperatur dwukrotnie. Ale Polska to tylko mały wycinek globu, zaledwie 0,2% powierzchni lądów na Ziemi.
  • Odpowiedz