Wpis z mikrobloga

@Jskqs: #blackpill #wzrost #tinder #przegryw #wygryw #manlet #incel #lifefuel dla #karzelkow
Szukalem kolesia z profilowego @ejakulat_w_morde i znalezlem koles ma 54 lata i jest biednym manletem 4‘10(148cm) z morda deformowana , oceniam go na 2/10 i ma dziewczyne 26latniedlugo zone z 10cm minimum wyzsza i 6-7/10 . Ludzie ich wyzywaja i cisna na instagramie ta dziewczyne ze jest psychiczna idiotka a tego kolesia ze jest brzydalem i ja zmusza do zwiazku , w druga strone jakby tak koles atrakcyjnosci 6-7/10 byl z jakims genetic trash to by bylo piekne bo ona nie ma kompleksow to to tamto . I koles nie ma pieniedzy wiec nie jest cuckoldem ani nic, ona mowi ze lubie go za inteligencje dojrzalosc itd . To automatycznie obala blackpill i #redpill jak to mozliwe czy ta kobieta jest chora psychicznie ? Czy ma taki gust bo ja nie wiem @Blackpill_RAW i @Johnnysinspolscyfani jak wy o tym myslicie?
Jskqs - @Jskqs: #blackpill #wzrost #tinder #przegryw #wygryw #manlet #incel #lifefuel...

źródło: comment_1594106739Z44lIJDoMRVwUb0y3Sgt1B.jpg

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
To automatycznie obala blackpill


@Jskqs: Tak, jeden wyjątek i egzotyczny przypadek obala wszystko, buhahaha

i #redpill jak to mozliwe czy ta kobieta jest chora psychicznie ? Czy ma taki gust bo ja nie wiem


@Jskqs: Możliwe że jest albo jest coś o czym nie wiemy.
  • Odpowiedz
@Jskqs:fetysz do zdeformowanych,przypadek jeden na pare milionow.To ze jakas skrajna fetyszystka czuje poped do manletow,zakolakow lub do znieksztalconych to zabezpieczenie gatunku na wypadek naglych zmian klimatycznych na ziemii.W sytuacji gdyby geny wysokiego przystojniaka nie gwarantowaly juz przetrwania gatunku,jak przez ostatnie tysiace lat( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Jskqs: Teraz małe sprostowanie bo widze tutaj kompletną bzdurę:
Koleś jako dziecko przez swoj głupkowaty uśmieszek byl sławnym aktorem, gdy dorósł i wyszło jakim genetycznym śmieciem i odpadem jest dorabial w mało znanych reklamach, z zarobionych pieniedzy ma pare restauracji w NY, a ta babka to zwykły gold digger, w dodatku zarabia na kamerkach
  • Odpowiedz