Wpis z mikrobloga

Kurczę, jeszcze rozumiem, że na Dudę mogą głosować emeryci albo madki-alkoholiczki. Ale żeby młodzi, niby inteligentni ludzie sami sobie rzucali kłody pod nogi, zgadzali się na życie w nędzy w imię walki z wyimaginowanym wrogiem, to mi się w głowie nie mieści.

#wybory #polityka
  • 96
  • Odpowiedz
Co się dziwić, skoro ludzie żyją "tu i teraz" oraz w myśl zasady - dają, to trza brać. Znajomy ziomek, który ma kaszojada z wpadki powiedział niedawno do mnie, że za sprawą 500+ podniósł się standard życia wielu rodzin z dziećmi, dlatego będzie głosował na Dudę (°°
  • Odpowiedz
@secondreality Nie sztab trzaska tylko każdy normalny zagłosuje na antydude. Jeszcze przed pierwszą turą nikt się nie przyznawał albo wśród znajomych ani na wykopie, że będzie głosował na Dudę. Zwyczaje wstyd było każdemu. Nie wiem co teraz się odwala
  • Odpowiedz
@janeeyrie: Jeśli nie jesteś opłacony to nie przyszło ci do głowy że ktoś młody i inteligentny może mieć inne poglądy ? Niczym się nie różnisz od starego Janusza który patrzy w telewizor i mówi "debile" myśląc że to on jest tym oświeconym co ma rację. ()
  • Odpowiedz
@janeeyrie: oj znam paru wyborców pissu okolo 30tki... cechy charakterystyczne:
-gównopraca za gównopieniedze
-brak wykształcenia
-przez całe życie brak jakiegokolwiek pomysłu na siebie
-ciągłe narzekanie że jego szef to złodziej bo ma pieniądze i takie tam
  • Odpowiedz
@eustach: tu nie chodzi o to że ktoś nie szanuje tego że ktoś ma inne poglądy, tu chodzi o to że pis nie ma NIC do zaoferowania młodym, kumasz?
( ͡° ͜ʖ ͡°)
Głosowanie na kogoś kto będzie zabierać twoje pieniądze aby rozdać jeszcze więcej emerytom i samotnym matkom to debilizm, i nawet z tym nie dyskutuj ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz