Wpis z mikrobloga

Wiecie co? Nie ma powodu, żeby się cieszyć z dzisiejszych szopek.
Przegraliśmy jako społeczeństwo. My narzekamy na kraj, na polityków, jak to mamy źle w porównaniu do zachodu, mamy cyrk jaki mamy, ale to tylko i wyłącznie na własne życzenie.
Tacy jesteśmy jako polacy.
Przykro się patrzy na to co się dzieje... żeby debaty nie było pomiędzy dwoma potencjalnymi prezydentami...
Wiecznie skłócony naród, był jest i taki pozostanie, dopóki znowu nie będziemy musieli się zjednoczyć i o niego walczyć
Smutno
#debata #tvpis #wybory
  • 39
  • Odpowiedz
@sajmen: Ale jakich szopek? Szopka jest jedna - zorganizowana przez #tvpis. Organizacja debaty w Lesznie to jedynie defensywa przed tym chorym pomysłem pisowców. Gdyby Czaskoski przyjął zaproszenie do tej szczujni kompletnie nic by nie zyskał. To pisowcy rozdają karty kontrolując #tvpis i obracają kota ogonem, że to niby wina Rafała.
  • Odpowiedz
@sajmen: Taaak.Najpierw wszlekie media poszly w zagraniczne rece, procz panstwowych ktore promowaly aktualne wladze.I teraz te media ladnie powiedzialy na kogo glosowac a na kogo nie (chociaz rowniez startuje) bo jest glupi albo sie nie nadaje.
I tak ludzie glosuja na tych co sa a ci co sa sa pokazywani w mediach i tak w kolko.
Gdzie tu masz wine spoleczenstwa?Wygrywa nie ten kto jest dobry tylko kto jest znany ci
  • Odpowiedz
@sajmen: Podział zawsze będzie nie da się każdemu dogodzić to naturalne jeden chce pracowac drugi pasozytowac jak takie dwa typy da się pogodzić no nie da się. Nie ma w tym nic złego że pasozyty będą niezadowolone
  • Odpowiedz
@DonPablito: Moze i tak ale co to zmienia?Polsat promuje jakis antysystemowych nowych kandydatow na politykow spoza mainstreamowego kregu? Ano nie.Debata mozna sobie dupe podetrzec bo to spotkanie niemieckiej i zydowskiej agentury ktora bedzie twierdzic ze broni Polskich interesow.
  • Odpowiedz
Wiecznie skłócony naród, był jest i taki pozostanie, dopóki znowu nie będziemy musieli się zjednoczyć i o niego walczyć


@sajmen: szczerze, niewiem czy jakby nasz kraj został zaatakowany, to czy nie witałbym atakujących i nie cieszył się że miliony #!$%@? polackiego zdechną xD . Tak naprawdę to marzę o wojnie domowej, żeby się tu trochę odszczurzyło :)
  • Odpowiedz
@sajmen Żadne przegraliśmy ani tacy jesteśmy, i nic nie mam na własne życzenie. Irytuje mnie to imputowanie odpowiedzialności zbiorowej za zidiocenie części społeczeństwa z którą większość z nas tutaj nie ma prawie żadnej styczności w życiu. Mamy przypadkowa i wątpliwą przyjemność dzielenia kraju o tej samej nazwie i jego problemów z milionami ludzi bez pojęcia o niczym i bez żadnych nawet najmniejszych ambicji zrozumienia działającego wokół ich świata. Nie czuję żebym mial
  • Odpowiedz
  • 0
@sajmen wiesz co, może i dobrze się dzieje. Może teraz w koncu ludzie zakumają do czego prowadzi ta ciągła wojna i głosowanie tylko na dwie partie, wybieranie mniejszego zła, oraz głosowanie przeciwko.
  • Odpowiedz
@obszarnik: Masz jakieś źródło mówiące o tym, że Duda nie zgodził się na debatę TVP-Polsat-TVN czy to TVN nie chciał takiej łączonej debaty? Duda nie zgodził się na Debatę poza TVP a Trzaskowski nie zgodził się na debatę poza TVN
  • Odpowiedz
Proszę, był apel Trzaskowskiego o to, więc nie, nie było tak że to TVN nie chciał. Duda i TVPIS nie chciały:

"Natomiast jeśli to nie będzie możliwe dzisiaj, to przypominam panu prezydentowi jego słowa o porozumieniu trzech telewizji i innych redakcji, ja jestem do tego absolutnie gotowy" - oświadczył. Trzaskowski podkreślił, że z tych trzech telewizji dwie: TVN i Polsat są gotowe do tej debaty, natomiast nie ma zgody ze strony telewizji
  • Odpowiedz