Wpis z mikrobloga

Pocophone F2 Pro wersja 6/128gb, cena 2200 czy Oneplus 7 Pro wersja 6/128 cena 2800 (bez promocji, wysoka jak na roczny telefon). Potrzebuje z polskiego sklepu więc nie interesują mnie ceny z chin.

Snapdragon 865 vs. 855
Ekran na korzyść Oneplusa oczywiście, wyższa rozdzielczość i 90 hz, ale ponoć to 90hz dużo bardziej zjada baterię, a zależy mi na tym aby bateryjka trzymała jak najdłużej.
Zdjęcia chyba dla oneplus szczególnie w nocy, ale nie wiem jak gcam działa na poco f2 pro i czy działa.

Co myślicie?

#oneplus
#xiaomi
#oneplus7pro
#android
#smartfony
#telefony
#smartfon
#poco
#pocophone
#pocof2pro
  • 9
@edix10 w grudniu brałem Mi9TPro za 2000 zł w PL w EuroRtvAgd zwykłym sklepie, wersja 6/128 a od tego czasu już i ceny lekko opadły na niektóre modele i do 2k pln już kupisz kilka modeli w wersji 6/128 a do tego z niezłą baterią. Oneplus to pięknie wykonane smartfony, ale cena też zaporowa
ja na swoim op 7 pro z wymaxowana rozdzialka i 90hz mam nawet po 6h screen on time wiec te 90hz jakoś duzo nie zżera baterii


@Avelayy: zawsze mnie zastanawia jak takie czasy ludzie robią SOTu chyba tylko wifi i jedyna aplikacja która jest używana to jakiś jeden komunikator xD