Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@NaopaK: więcej osobników będzie chciało spróbować xdddddd
Kiepskie te prawilne, normalne rodziny, że widok dwóch gejów na ulicy sprawi, że mąż porzuci żonę i postanowi spróbować z facetem.
  • Odpowiedz
@Kundzia999: Podałaś mi badanie, w którym można we wnioskach przeczytać to samo co w zacytowanym przeze mnie, czyli
"Kilka popula-cyjnych badań bliźniaków jednojajowych wykazuje, że ok. 50–60% uwarunkowań nie można przypisywać wpływowi mechanizmów genetycznych ani oddziały-waniu hormonów w okresie prenatalnym [53,54,68]."
Moje gratulacje :) Nie przeczytałaś, przekleiłaś i się jeszcze kłócisz że masz rację
  • Odpowiedz
Kiepskie te prawilne, normalne rodziny, że widok dwóch gejów na ulicy sprawi, że mąż porzuci żonę i postanowi spróbować z facetem.


@Kundzia999: Podałaś przykład kompletnie wyjęty z dupy (choć i takie przypadki widziałem, gdzie facet po 20 latach małżeństwa i odchowaniu dziecka stwierdzał że jednak wolałby spróbować z facetem).

Ach no tak, bo tolerancja społeczeństwa wobec ruchów lgbt, nie może uwarunkować przez 15 pierwszych lat życia chęci do spróbowania związku homoseksualnego,
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@NaopaK: pozwól, że zacytuję samą siebie "przykład jak praca badawcza powinna wyglądać" to po pierwsze, a po drugie trzeba było przeczytać ze zrozumieniem, a nie wybiórczo, zresztą samo zacytowane przez Ciebie zdanie, świadczy, że badacz informuje, że takie badania są "kilka badań wykazuje", nigdzie nie ma napisane, że jest to prawda objawiona, no a parę zdań dalej jest piękne zakończenie pracy
,, Przegląd charakterystycznych rysów w zakresie relacji
w rodzinie i
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@NaopaK: generalnie wszystkie badania mówią, że wciąż guano wiemy, przypuszcza się co najwyżej, bo wyraźnego schematu, niepodważalnych badań nie ma, a i tak się upierasz przy swoim. Homoseksualizm istnieje od czasów starożytnych, istnieje wśród zwierząt ale jakoś świat jeszcze nie spłonął, a legalizacja związków homo nigdzie na świecie nie wpłynęła na dzietność.
  • Odpowiedz
@Kundzia999: Przecież cały czas tłumaczę, że nie miałaś racji mówiąc:

No ale w sumie po co badania skoro wykopek na swój chłopski rozum stwierdził, że pewnie tak będzie xd przecież to, że orientacja jest wrodzona to jakieś pitu pitu. Owszem jest tzw. homoseksualizm nabyty ale nie porównujmy może warunków panujących w męskich więzieniach do wychowania w rodzinie lgbt...


I tłumaczę Ci, że środowisko ma duży wpływ na orientację jednostki
  • Odpowiedz
@Kundzia999: Najpierw mówisz że ludzie się rodzą homo, potem jednak zmieniasz front i mówisz że nie wiemy. Teraz się sprzeczasz i zrzucasz niepewność na "przypuszczenia". Trudno się przyznać do błędu, co? Hehhehee ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz