Wpis z mikrobloga

dziecko adoptowane przez pary homo czerpie wzorce od rodziców


@NaopaK: no właśnie, z kochającej się rodziny homo wyniesie dobre wzorce, a z potologicznej heteroseksualnej wyniesie patologiczne zachowania, nareszcie ktoś to powiedział []

@red7000: https://en.wikipedia.org/wiki/LGBT_parenting#Sexual_orientation_and_gender_role

"We know very little yet about how parents influence the development of their children's sexual identities or how these intersect with gender."[6]

Children of LGBT parents do not have any differences in their gender role behaviors in comparison to those observed in heterosexual family structures.[57] In fact, a study by Bos and Sandfort (2009) also revealed that children raised by same-sex couples felt less pressured to follow gender stereotypes.[58]
@NaopaK: I nie będzie więcej danych, jeżeli w dalszym ciągu będzie się piętnować homoseksualizm i stygmatyzować każde zachowania, które ku temu wskazują. Problem polega głównie w ilości danych - ludzie ukrywają seksualność, bo się boją. Polska jest idealnym przykładem, że nie można być otwartym w stosunku do innych.

Warto też dodać, że "According to US Census, 80% of the children being raised by same-sex couples in US are their biological children",
@red7000: Ja nie piętnuję homoseksualistów, dopóki się trzymają ode mnie z dala. Niech sobie biorą śluby, ale póki co nie jestem za adopcją dzieci przez takie rodziny, bo nie wiem jaki będzie miało wpływ na orientację takich dzieciaków.

A co do utrudniania posiadania dzieci przez takie pary - pretensję miej do natury, nie do społeczeństwa ( ͡º ͜ʖ͡º)
@NaopaK: Ty nie, ale Polska jako Naród nie jest otwarty i to nie tylko na LGBT. Jeżeli jest to rodzic biologiczny, to nie wolno tego utrudniać. A nowych danych nie dostaniesz, jeżeli się na to nie zezwoli. Brak danych dot. negatywnego wpływu - powinno być dozwolone. To nie jest trucizna, że można zbadać stężenie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@NaopaK: czyli osoby lgbt spadły w Polsce z księżyca biorąc pod uwagę, że przecież oficjalnie rodzin lgbt nie ma. Skoro orientacja się bierze z wzorców w rodzinie to jakim cudem odmienne orientację występują u rodzeństw?
@Kundzia999:
Homoseksualność jest dewiacją w porównaniu do reszty społeczeństwa. Osoby homoseksualne zdarzają się wśród dzieci normalnych rodzin.
Nie wiadomo natomiast czy homoseksualni rodzice nie zwiększą częstotliwości występowania tej dewiacji u swoich dzieci (wzorce wzięte od rodziców).
Ty serio nie zrozumiałaś tego co jest napisane wyżej w tym wątku, czy tylko udajesz?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@NaopaK: no właśnie nie wiadomo. No ale w sumie po co badania skoro wykopek na swój chłopski rozum stwierdził, że pewnie tak będzie xd przecież to, że orientacja jest wrodzona to jakieś pitu pitu. Owszem jest tzw. homoseksualizm nabyty ale nie porównujmy może warunków panujących w męskich więzieniach do wychowania w rodzinie lgbt...
@Kundzia999:

Jeśli społeczeństwo zacznie tolerować i pochwalać takie zachowania, więcej osobników może "chcieć spróbować", a będzie to rzutowało zmniejszeniem się ilości "normalnych" związków, a tym samym zmniejszeniem przyrostu naturalnego.

Idąc w parze z falą "inżynierów" z południa, stworzy mieszane społeczeństwo które nie będzie chciało się rozmnażać (związki homo w większej liczbie) lub będzie zwyczajnie głupsze (dzieci z gwałtów od imigrantów, lub z dobrowolnej kopulacji m.in. p0lek).
Takimi ludźmi zwyczajnie łatwiej kierować
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@NaopaK: to żeś sobie znalazl prawilny artykuł z przedstawionym jednym badaniem i jednym źródłem w bibliografii. Na poziomie liceum z jedną pracą w bibliografii wyleciałabym za drzwi, a Ty chcesz na tym wiedzę naukową opierać. Szczególnie, że badania, które są tam umieszczone są tak szeroko znane (więc widać mają tak ogromną wartość merytoryczną), że w polskim googlu w czasie szybkiego reaserchu znalazłam aż jeden artykulik powołujący się na nie.
Proszę tu