Wpis z mikrobloga

@najtos: przecież pytanie o ulice Lecha Kaczyńskiego przewijało się tyle razy w konferencjach, ze ja już wiedziałem jaka będzie odpowiedz. Nie mógł na to pytanie nie odpowiedzieć płynnie

No ale hurdur dobrze odpowiedział na pytanie, które się pojawiało milion razy, na bank znał je wcześniej xD
  • Odpowiedz
na oba „niekorzystne pytanie” odpowiedział wzorowo i płynnie to bardzo jest wzorowa dziennikarka XD


@najtos: a to pytania sie ocenia po odpowiedziach? Widze w partii tam macie inne standardy, to pewnie przez starą prlowska propagandowa szkole.
  • Odpowiedz
@TurboDynamo: Aż taki stary nie jestem ale czesc uczestników debaty chciało żeby kandydat wypadł jak najlepiej (zarówno u trzaskowskiego jak i u dudy). TVN nie jest na rękę żeby trzaskowskiego udupic.
  • Odpowiedz
@kobiaszu dlaczego to kontrowersyjne pytania? Serio nie wiem co w tych pytaniach takiego "stawiającego pod ścianą". Gdyby zapytała o niespełnione obietnice wyborcze albo czemu teraz robi takie fikoły i wypowiada się pozytywnie o marszu niepodległości i zapowiada obniżki podatków(generalnie zmienia poglądy), to bym był pod wrażeniem, a tak to nie ma czym się egzaltować.

@CzajnikZniszczenia jasne bo przecież jak zapraszasz kogoś do studia i się z nim nie zgadzasz to
  • Odpowiedz
@CzajnikZniszczenia nikt nikogo nie dehumanizowal. Chodziło mu o to że LGBT to ideologia, a nie poszczególni ludzie. On nie powiedział, że geje czy lezbijki nie są ludźmi i nie powinno się ich traktować jak ludzi. Masz inną definicję LGBT niż on stąd mogłeś pomyśleć, że on kogoś odczłowiecza - przynajmniej tak ja to widzę.
  • Odpowiedz
@BurzaGrzybStrusJaja:
LGBT - lesbijki, geje, bi, trans.
Grupa OSÓB. jest inna definicja?

Ideologia LGBT jest wymysłem pisowców. Nic dziwnego że za granicą reagują na te słowa że zdziwieniem i politowaniem.
Przeciętny wyborca PiSu usłyszy "to nie są ludzie", a dalsze pokrętne fikoły nie mają znaczenia bo i tak ich
  • Odpowiedz