Wpis z mikrobloga

Żelki #gusto
Miały być wyborne, a... Trochę szkoda strzępić ryja. Brakuje im intensywności smaku. Pierwsze skojarzenie moje i znajomych, to że to są jakieś podróbki xD
Można porównać to do podrobionej coli, albo adidasów. Niby produkt jest, ale to "nie oryginał" i to czuć. Praktycznie nikt nie chciał tego jeść. Każdy spróbował i brał się za inne żarcie, a był nawet gagatek co nie zjadł całego żelka tylko zostawił xD wszystkie smaki są tak rozmydlone, że w sumie bardzo się od siebie nie różnią. No, bananowe mają zdecydowanie inny smak i tych poszło najwięcej.
Do Pana właściciela, troszkę musisz dopracować te swoje żelki, bo poza mirko kariery nie zrobią
Wiem, o Lewandowskim też tak mówili, ale ja Ci źle nie życzę. W końcu jestes swój człowiek xD
Powodzenia mirek
WyuArtykyu - Żelki #gusto
Miały być wyborne, a... Trochę szkoda strzępić ryja. Braku...

źródło: comment_15939898201P80icMyAto252tSusHrkT.jpg

Pobierz
  • 25
@WyuArtykyu
Z wielką przykrością, ale podzielam zdanie. Zamówiłem 6szt. ok. miesiąca temu i po spróbowaniu po jednej sztuce każdego rodzaju tak sobie stoją xD Żelki zbyt miękkie, brak wyrazistego smaku no i czuć, że to nie to czego człowiek oczekiwał po tych wszystkich superlatywach których się naczytał :( Jedynie te o smaku borówki lekko się wyróżniają na +, no ale... ;)
Jaczyy - @WyuArtykyu 
Z wielką przykrością, ale podzielam zdanie. Zamówiłem 6szt. ok....

źródło: comment_1594023894fDgjkG8YgJdNK9FMmczKRy.jpg

Pobierz
Ja tam polecam kwaśne i malinki, zwykłe żelki... cóż, wyraziste nie są, ale nie przepadam za słodyczami więc są "w sam raz". Pianki natomiast wcale mi nie podeszły, z kilogramowej paczki wyjadłem bananowe a z resztą strasznie się męczyłem :P

@WyuArtykyu: @TheDuck: @Czarnakurtka: @klinQQ: @styroslaw: @ostrzyjnoz: @Jaczyy: dzięki za opinie. No czipsy, ani zupka chińska pod kątem intensywności to to nie jest i być nie miało ¯\_(ツ)_/¯ mocniejszy smak mają konfidenty i malinki. Tylko że po drugiej stronie barykady stoją właśnie osoby, które nie chcą jeść malinek i konfidentów, a wielbią borówki, rekiny i inne żelki XDD Wszystkim się nie dogodzi, ale kiedyś może się