Wpis z mikrobloga

Żelki #gusto
Miały być wyborne, a... Trochę szkoda strzępić ryja. Brakuje im intensywności smaku. Pierwsze skojarzenie moje i znajomych, to że to są jakieś podróbki xD
Można porównać to do podrobionej coli, albo adidasów. Niby produkt jest, ale to "nie oryginał" i to czuć. Praktycznie nikt nie chciał tego jeść. Każdy spróbował i brał się za inne żarcie, a był nawet gagatek co nie zjadł całego żelka tylko zostawił xD wszystkie smaki są tak rozmydlone, że w sumie bardzo się od siebie nie różnią. No, bananowe mają zdecydowanie inny smak i tych poszło najwięcej.
Do Pana właściciela, troszkę musisz dopracować te swoje żelki, bo poza mirko kariery nie zrobią
Wiem, o Lewandowskim też tak mówili, ale ja Ci źle nie życzę. W końcu jestes swój człowiek xD
Powodzenia mirek
WyuArtykyu - Żelki #gusto
Miały być wyborne, a... Trochę szkoda strzępić ryja. Braku...

źródło: comment_15939898201P80icMyAto252tSusHrkT.jpg

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
@WyuArtykyu: Popieram, pianki są w miarę spoko (chociaż ciągle znacznie gorsze nawet od biedronkowych), ale reszta jest niestety dość słaba. Nawet nie mówiąc o smaku ale np. w normalnych żelkach biała masa szczęk czy rekinów jest pianką, a tutaj to wszystko to ten samy lity żelek tylko o innym kolorze.
  • Odpowiedz
  • 3
@WyuArtykyu miałem pisać to samo. Żelki bez szału, brak intensywnego smaku i w ogóle nie są słodkie. A kawowe musiałem wyrzucić bo nikt w rodzinie nie chciał ich zjeść. Kompletna pomyłka i przereklamowanie #gusto
  • Odpowiedz
@WyuArtykyu: Zjadłam już kilka opakować od Gusto i potwierdzam, że wszystkie smakują tak samo, jak to określiłeś, mydlanie.
Aczkolwiek bardzo mi to nie przeszkadza, bo rzadko jadam żelki, więc jak już kupię, to zjem, jakie by nie były. xD
  • Odpowiedz
  • 1
@WyuArtykyu
Z wielką przykrością, ale podzielam zdanie. Zamówiłem 6szt. ok. miesiąca temu i po spróbowaniu po jednej sztuce każdego rodzaju tak sobie stoją xD Żelki zbyt miękkie, brak wyrazistego smaku no i czuć, że to nie to czego człowiek oczekiwał po tych wszystkich superlatywach których się naczytał :( Jedynie te o smaku borówki lekko się wyróżniają na +, no ale... ;)
Jaczyy - @WyuArtykyu 
Z wielką przykrością, ale podzielam zdanie. Zamówiłem 6szt. ok....

źródło: comment_1594023894fDgjkG8YgJdNK9FMmczKRy.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Ja tam polecam kwaśne i malinki, zwykłe żelki... cóż, wyraziste nie są, ale nie przepadam za słodyczami więc są "w sam raz". Pianki natomiast wcale mi nie podeszły, z kilogramowej paczki wyjadłem bananowe a z resztą strasznie się męczyłem :P

  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@WyuArtykyu: ale szacun za taką opinię, od miesięcy zbieram się na zakup bo tu same peany ale żal mi tyle kasy na żelki wydawać (bo przydałoby się kupić wszystkie XD). Dobrze zobaczyć jakiś głos przeciwko i to taki sensowny a nie 'gówno'
  • Odpowiedz
@WyuArtykyu: @TheDuck: @Czarnakurtka: @klinQQ: @styroslaw: @ostrzyjnoz: @Jaczyy: dzięki za opinie. No czipsy, ani zupka chińska pod kątem intensywności to to nie jest i być nie miało ¯\_(ツ)_/¯ mocniejszy smak mają konfidenty i malinki. Tylko że po drugiej stronie barykady stoją właśnie osoby, które nie chcą jeść malinek i konfidentów, a wielbią borówki, rekiny i inne żelki XDD Wszystkim się nie dogodzi, ale kiedyś może się
  • Odpowiedz
@ecco: Dla mnie plusem jest to, że są miękkie- Haribo za ich twardość (i cenę xD) nie cierpię.
Ale jak mówię, moja opinia o Gusto jest taka a nie inna, ale nie powstrzyma mnie to przed zamawianiem. :P
  • Odpowiedz