Wpis z mikrobloga

Mirki, chwalę się. Przeszyliśmy 'Ekstremalny szlak szarlotek Tatrzańskich'⛈
8 schronisk Tatrzańskich jednego dnia. ~55km i ~17,5h na nogach
Start godzina 3.20
☑️Schronisko na polanie Chochołowskiej-> Przełęcz Iwaniacka-> ☑️Schronisko w dolinie Kościeliskiej-> Przysłop miętusi-> przełęcz kondracka-> ☑️Schronisko na polanie Kondratowej-> ☑️hotel Górski Kalatówki-> Kuźnice-> dolina Jaworzynki-> ☑️Schronisko Murowaniec-> Zawrat-> ☑️Schronisko w dolinie 5 stawów-> Świstówka-> ☑️Schronisko nad morskim okiem-> ☑️Schronisko Roztoka godzina 21.05 i dalej do parkingu w Palenicy Białczańskiej

#tatry #gory
modessef1 - Mirki, chwalę się. Przeszyliśmy 'Ekstremalny szlak szarlotek Tatrzańskich...

źródło: comment_1593957585N0WBDsQh3eLBKVzFN4Qs5f.jpg

Pobierz
  • 117
  • Odpowiedz
z 2 miesiące temu o tym pisałeś?


@booolooo: wtedy pytałem Was o buty. Finalnie poszedłem w biegówkach Saucony Ride iso i to był bardzo dobry wybór, bo mają świetną przyczepność na mokrym, a połowa trasy w deszczu. Pierwsze podejście robiliśmy rok temu, ale wtedy słabsza forma, za późne wyjście ze schroniska i za długie siedzenie w każdym schronisku pokrzyżowały plany
  • Odpowiedz
Ile przywyższeń?


@hard1: nie powiem Ci dokładnie, bo przez burzę musiałem wyłączyć pomiary na tel i w zegarku. Niemniej ta trasa jest mało szczęśliwa, bo cały czas idziesz góra dół, a mniej więcej w połowie schodzisz do miasteczka i zaczynasz wszystko tak jakby od nowa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@hard1: 2.4k m przewyższeń wychodzi z gps zegarka z Ornaku do Roztoki, tyle że przez Czerwone Wierchy. Czyli ze 100m więcej.
A z Chocho do Ornaku wg zegarka 445m, czyli całość jakieś 2750m ( ͡º ͜ʖ͡º)
Poza tym kilometrów mi się to nie spina, faktycznie musiało być z 45-47km.

Tysiaka więcej zrobiłem, ale na drugi dzień przez pierwsze 2h na szlaku czułem jakbym miał 39nstopni
  • Odpowiedz
Schronisko w dolinie Kościeliskiej-> Przysłop miętusi-> przełęcz kondracka-> ☑️Schronisko na polanie Kondratowej->


@modessef1: przecież to bez sensu, logiczniej przez czerwone wierchy iść
  • Odpowiedz
@modessef1: kuuurde, przecież to jest #!$%@? sobie dodatkowe tak jakby było mało tego.
Nie jestem pierwszy z brzegu turysta, ale kurcze robi na serio wrażenie i nie wiem czy dałbym radę
  • Odpowiedz
@booolooo: Tak, pamiętam tę Twoją akcję. Mimo wszystko, pewnie warto było ;)
Mój max to w zeszłym roku coś lekko ponad 2500 pod górkę i tyle samo w dół. Fajnie byłoby w końcu przebić 3k.
  • Odpowiedz
@hard1: @modessef1: zgadza się, sprawdziłem i faktycznie drugi dzień zrobiłem sobie ten na spokojnie, lajtowy, dla odpoczynku xDDD pić real.
Jak byłem o 20 przy Chocholowskiej, a wiedziałem, że bufet na Ornaku jest do 21, to stałem boosta życia!

A wcześniej 3800m w pionie i 40km, razem 8 400m w pionie.

Tak, #!$%@?, ale jeszcze do czołówki w kraju mi brakowało l, chociaż bus od biegów ultra chciał mnie z Palenicy do Zakopcs zgarnąć
booolooo - @hard1: @modessef1: zgadza się, sprawdziłem i faktycznie drugi dzień zrobi...

źródło: comment_1593977169hUL1g3Wan7A7mMNLyTTOVR.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz