Wpis z mikrobloga

Mirki, chwalę się. Przeszyliśmy 'Ekstremalny szlak szarlotek Tatrzańskich'⛈
8 schronisk Tatrzańskich jednego dnia. ~55km i ~17,5h na nogach
Start godzina 3.20
☑️Schronisko na polanie Chochołowskiej-> Przełęcz Iwaniacka-> ☑️Schronisko w dolinie Kościeliskiej-> Przysłop miętusi-> przełęcz kondracka-> ☑️Schronisko na polanie Kondratowej-> ☑️hotel Górski Kalatówki-> Kuźnice-> dolina Jaworzynki-> ☑️Schronisko Murowaniec-> Zawrat-> ☑️Schronisko w dolinie 5 stawów-> Świstówka-> ☑️Schronisko nad morskim okiem-> ☑️Schronisko Roztoka godzina 21.05 i dalej do parkingu w Palenicy Białczańskiej

#tatry #gory
modessef1 - Mirki, chwalę się. Przeszyliśmy 'Ekstremalny szlak szarlotek Tatrzańskich...

źródło: comment_1593957585N0WBDsQh3eLBKVzFN4Qs5f.jpg

Pobierz
  • 117
  • Odpowiedz
@mucher: jak w nich ćwiczyłem po warszawie to jak popadało to też miałem wrażenie, że mocno się ślizgają. Dlatego jak spotkała nas burza na Zawracie to myślałem by wzywać topr, bo stwierdziłem, że łażenie w nich po mokrych kamieniach to szybka śmierć. Natomiast po kilku krokach okazało się, że trzymają rewelacyjnie. Widać mokry asfalt nie równa się mokrym kamieniom. Co do czasu to masz rację. Gdyby nie ta burza i
  • Odpowiedz
@modessef1 podziwiam was, piechurów i gratuluję. Zdecydowanie nie jest to forma aktywności, która sprawia mi przyjemność, ale zawsze cieszą mnie takie wpisy. Dobrze jest zobaczyć, że ktoś robi to co lubi, mając z tego satysfakcję. Powodzenia w kolejnych wędrówkach( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Da rade tę trasę kuniem objechać? I tak z ciekawości ile piwka na taką wyprawę zabrać?
A tak serio to szacun w uj 10km w górach daje tam w dupe a tu piśąt pić:O
  • Odpowiedz
@modessef1: Też tak kiedyś wcześnie wyszedłem w czerwcu ze schroniska na Chochołowskiej. No i w drodze na Iwaniacką przełęcz dogoniłem ... niedźwiedzia, który szedł sobie szlakiem dokładnie tak samo jak ja. A że byłem sam to trochę się zcykałem i odczekałem swoje kryjąc się jak dzieciak za drzewo, dając mu po prostu fory by wyszedł sobie spokojnie flegmatycznym tempem na popas na hale. 100% mnie czuł swym węchem, bo niedźwiedzie
  • Odpowiedz
@modessef1: Kondycję macie, ale nie o to chodzi w wycieczkach wysokogórskich, żeby się śpieszyć i zaliczyć za jednym wyjściem na szlak trasę jak na 4 dni. Dlatego uważam, że to żaden wyczyn śpiesząc się, na siłę przebiec taką trasę.
  • Odpowiedz
@modessef1: to bez urazy ale nie zrobiłeś tego co napisałeś, bo moje podstawowe pytanie które właśnie miałem zadać - gdzie najlepsza szarlotka była tym razem. a Ty nie wiesz. :P

oczywiście szacuneczek za wyczyn fizyczny, ale szkoda że nie jedliście szarlotek.
  • Odpowiedz
@Squatlifter: tyowy wykop efekt "uważam że chodzi we wszystkim o to co i chodzi" - a nie można rozmawiać po ludzku? jest miejsce na wszystko - wyczynowe zapieprzanie po Tatrach to mega satysfakcja i przyjemność, a widoki chociaż szybciej nieco przelatują to nadal nie jesteś radjdowcem tylko piechurem. spokojnie ziomeczku, co?
  • Odpowiedz