Wpis z mikrobloga

Mirki, chwalę się. Przeszyliśmy 'Ekstremalny szlak szarlotek Tatrzańskich'⛈
8 schronisk Tatrzańskich jednego dnia. ~55km i ~17,5h na nogach
Start godzina 3.20
☑️Schronisko na polanie Chochołowskiej-> Przełęcz Iwaniacka-> ☑️Schronisko w dolinie Kościeliskiej-> Przysłop miętusi-> przełęcz kondracka-> ☑️Schronisko na polanie Kondratowej-> ☑️hotel Górski Kalatówki-> Kuźnice-> dolina Jaworzynki-> ☑️Schronisko Murowaniec-> Zawrat-> ☑️Schronisko w dolinie 5 stawów-> Świstówka-> ☑️Schronisko nad morskim okiem-> ☑️Schronisko Roztoka godzina 21.05 i dalej do parkingu w Palenicy Białczańskiej

#tatry #gory
modessef1 - Mirki, chwalę się. Przeszyliśmy 'Ekstremalny szlak szarlotek Tatrzańskich...

źródło: comment_1593957585N0WBDsQh3eLBKVzFN4Qs5f.jpg

Pobierz
  • 117
  • Odpowiedz
@modessef1: Łap plusa! 3 lata temu zrobiłem krótszą wersję tej trasy bo doszedłem tylko do murowańca ALE na swoje usprawiedliwienie mogę powiedzieć że to było w grudniu, był śnieg, zacząłem trasę o 8:00 i skończyłem o 18:00 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
ALE na swoje usprawiedliwienie mogę powiedzieć że to było w grudniu, był śnieg, zacząłem trasę o 8:00 i skończyłem o 18:00 ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@wiewiorpl: wybaczam( ͡° ͜ʖ ͡°)
Też rok wcześniej doszedłem tylko do Murowańca, bo zaczęło padać i obsraliśmy zbroje :)
  • Odpowiedz
@modessef1: To jakieś inne te ride iso, bo wg mnie na śliskie totalnie się nie nadają. Choć wczoraj z somsiadem zrobiliśmy grań Zachodnich od Grzesia do Bystrej i on w jakichś zwykłych pumach obleciał. Ale na mokrą skałę nie ma nic lepszego niż Adidasy na gumach Continentala, trzymają jak poj**ne.

Ale pomysł fajny, szanuję. W sumie patrząc na mapę to do zrobienia w 10-12h bo trasa mocno biegowa, dużo do
  • Odpowiedz