Wpis z mikrobloga

Mówcie co chcecie ale ten aparat do vlogowania robi zajebista robotę. Wiadomo że szafa nie będzie go używał bo nie można w mordzie trzymać ale prawda taka że jakość tego filmiku z pędzelkami zajebista. Poza tym że wrzucił sobie wygładzanie ryja na 1000% o wygląda to komicznie to jednak ekspozycja, ostrość, balans bieli to za ten hajs zajebisty deal. Dobry aparat. Jakbym vlogowal to za recenzja gubernatora lecialbym do Sony centr
#mocnyvlog
  • 13
@KKK1337: tu nawet nie chodzi o jakość ale po tej recce widać że ten aparat idealnie by się sprawdził w jego zastosowaniach. Af łapie szybkość z prędkością błyskawicy, ciemne jasne balansem bieli to samo, stabilizacja nawet nawet, mikrofony ok choć rzeczywiście ten z tyłu trzeba podbijać. Dalej jednak jakościowo dla gościa który nagrywa z ręki to jest wymarzony sprzęt. No poza kompaktowoscia. Ale nie od dzisiaj wiadomo że szafy wygoda jest
@Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol: Tylko po tym teście widać ze u niego taki aparat to przerost formy nad treścią. Ustawianie na każdym ujęciu ostrości, kontrastu, kompozycji, planowanie ujęcia to za dużo.

Wszystko ma być na auto z szerokim kątem i starczy. Kamera sportowa nie została przypadkowym narzędziem tylko jak najbardziej prostym i bezobsługowym.

Dziwie sie ze osoba z tak słabym warsztatem operatorskim bierze sie za taką recenzje.

btw. Oglądamy to dla "komedii" Marcina a
@Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol: masz jakieś oczy specjalne? Bo ja niczego specjalnego w jakości nie widzę. A te efekty, bokoh, itp są dla mnie zbędne. Oglądałem gościa z kanału Podróże wojownika, całego vloga kręci tylko telefonem i jest super. Ostatecznie ważny jest przekaz, treść, a nie super hiper sprzęt. Jak to ma być pokazywanie non stop swojego ulanego cielska i wpieprzanie kebabów i innych syfów, to kasa tym bardziej wyrzucona w błoto. No ale
masz jakieś oczy specjalne?


@chipster: Normalne.

Bo ja niczego specjalnego w jakości nie widzę


@chipster: No to jesteś ślepy. Przykro mi.

A te efekty, bokoh, itp są dla mnie zbędne


@chipster: Dla mnie też.

Oglądałem gościa z kanału Podróże wojownika


@chipster: Brawo.

całego vloga kręci tylko telefonem i jest super.


@chipster: Sprzedaj pomysł w Beverly Hills, że po co inwestują w kamery jak telefonem jest super.

Ostatecznie
@Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol do kamery trudno się przyczepić. Do Leafa też. Dla mnie zabawny jest ten jego nawyk kupowania bez wystąpienia realnej potrzeby. On nabywa rzeczy, których nie potrzebuje, albo które zupełnie się dla niego nie nadają żeby poprawić sobie humor i zagłuszyć złe emocje. Generalnie to dobre produkty, ale jego mania zakupowa to chaos.