Wpis z mikrobloga

Ostatni tydzień.

Mam apel do młodych użytkowników #wykop.

Zróbcie co w Waszej mocy.
To jest Wasz kraj, to Wy w nim spędzicie resztę swojego życia.

Za tydzień możecie zdecydować o tym, czy #pis dalej będzie robił co mu się rzewnie podoba, czy w reszcie konstytucja będzie miała strażnika.

To od Was zależy, czy Polska będzie dalej się izolować, szukać wszędzie wrogów i przykrywać to wszystko propagandą sukcesu serwowaną za grube miliardy przez #wiadomosci, czy będzie szukać na świecie partnerów i współpracy.

To w wybierzecie, czy Waszym kraju prokuratura ma ścigać przestępców czy lekarzy.

To od Wasze zaangażowanie zdecyduje o tym czy polskie firmy będą nacjonalizowane i doprowadzane do ruiny przez nieudolne zarządy chcące się podlizać Kaczyńskiemu, czy będą się rozwijać i podbijać światowe rynki.

Nie #!$%@? tego.

Nie wystarczy pójść i wrzucić swój głos. To jest żałosne minimum.
Zróbcie wszystko, żeby Wasi rodzice i dziadkowie zagłosowali tak jak Wy, bo za kilka lat to Wy będziecie ich utrzymywać. Za kilka z Waszych podatków będzie finansowane ich leczenie i emerytury.

Nie pozwólcie, żeby tabun zdesperowanych, nienawistnych bigotów urządził Wam Polskę po swojemu.

#polityka #wykop #wybory #wyboryprezydenckie2020
Pobierz FlasH - Ostatni tydzień.

Mam apel do młodych użytkowników #wykop.

Zróbcie co w ...
źródło: comment_1593877128uTcI8IxRFKAezXh4IJoYER.jpg
  • 26
@FlasH po prostu wkurza mnie ta jazda 24h/dobę anty PiS i TVP. Może trochę się unioslem to wybacz, ale i tak mnie przekonasz ze tęczowy rafalek jest lepszy od dudy
@Fobiczek: oczywiście, że cię nie przekonam, bo do tego potrzebny jest otwarty umysł i chęć słuchania i rozumienia co ktoś ma do powiedzenia.

Dlatego nawet nie zwracam się do ludzi, którzy chcą głosować na Dudę, bo ich się nie da przekonać.
Zwracam się do młodych ludzi, chcą głosować na Trzaskowskiego, żeby przekonali swoich bliskich.
@FlasH nie mogę zagłosować na kogoś, kto torpeduje wielkie polskie inwestycje, brzydzi się polska tradycja i woli być europejczykiem niż polakiem. Kwintesencja jego poglądów jest zdanie, że po co nam lotnisko w Polsce, skoro mamy już wielkie w Berlinie. To mówi o nim wszystko. Z całym szacunkiem, ale wysyłasz mi link z wyborczej. Czy ja Ci wysyłam linki z gazety polskiej albo sputinka lub xportal? :) Miły z ciebie gość btw. Wybacz,