Wpis z mikrobloga

  • 0
Może u Was w Sosnowcu czy w Radomiu stojące butelki się przewracają bo macie jakieś po PRLowskie taśmy, u mnie stojące butelki nigdy się nie przewracają, testowane w Auchan, Biedrze, Lidlu i Carrefourze
  • Odpowiedz
@krt_kddo:
Przez jakiś czas pracowałem w Biedonce na kasie i takie układanie butelek było nagminne.
A najlepiej jeszcze jak stawiali wysokie i wąskie butelki z wodą w rzędzie. Jak się jedna w------a to leciały wszystkie jak domino i się uruchamiała loteria, w której główną wygraną był tylko huk, bo innymi opcjami było wysypanie się butelek na podłogę albo rozgniecienie masła/rozwalenie jogurtu klienta z tyłu.
No i oczywiście nigdy się taki
  • Odpowiedz
  • 0
@krt_kddo: zawsze kładłem zgodnie z kierunkiem taśmy ale od kiedy zacząłem czytać wykop i ogarnąłem jak ludzi w-----a ustawienie rollujace czy stojące to tylko tak klade. Ja mam w------e bo towar i tak zostanie skasowany ale świadomość że przegrywy z wykopu w-------ą się na butelki jest bezcwnna
  • Odpowiedz
@krt_kddo: wystarczy kupować większe ilości - dzisiaj specjalnie w ramach testu postawiłem w pionie 6 butelek koło siebie. Jedna wspierała drugą i normalnie stały, nic im nie było nawet przy dosyć mocnych szarpnięciach "taśmociągu" ;)
Jednej czy dwóch bym tak nie postawił, bo na pewno by się obaliły...
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Do całości dodałbym ofermy z wózkami, ktory zamiast postawic przy kasie przed sobą to stawiają za sobą. Tak, że 2/3 taśmy wolne a nie wylozysz towaru bo długość wozka przed tobą to uniemożliwia.
  • Odpowiedz