Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@RupturaPerinei: ale wiesz że one tak drgają bo na ich końcu przy kasie jest czujnik który powoduje przesunięcie taśmy jeśli nie wykrywa produktu, oraz zatrzymuje się kiedy w jego zasięgi znajdzie się przeszkoda?
@krt_kddo zależy od taśmy jaka jest w sklepie. Na przykład w biedrze niedaleko mnie zawsze butelki stawiam bo nigdy się nie wywracają. Przesuwanie się produktów jest tam delikatne i tak jak napisałem, nigdy nie zdarzyło się aby butelka się przewróciła. W innych sklepach jest inaczej.
@krt_kddo: Ostatnio stojąc w kolejce złapałem butelkę alkoholu, która już leciała na ziemię, dostałem podziękowania i miły uśmiech, już myślałem że ktoś nauczony doświadczeniem będzie ciut mądrzejszy na przyszłość, po czym stojący w kolejce znowu postawili ją pionowo - straciłem całkiem nadzieję. Mimo wszystko liczyłem, że nie trzeba dorosłym ludziom tego tłumaczyć, bo w takiej sytuacji najdzie ich refleksja:)

Przemyślenia z Lidla
@krt_kddo: Wszystko zależy od dynamiki poruszania się taśmy. Niektóre od razu ruszają z pełną prędkością, a inne się rozpędzają i delikatnie hamują. Często stawiałem butelki w pionie, bo wiedziałem, że nic im nie grozi. Aktualnie korzystam z kas samoobsługowych, więc nie mam takich problemów.
@krt_kddo: Niby racja, trochę mnie to irytuje, ale z drugiej strony to pierdoła, więc jednak bardziej bawi i pozwala szybko zweryfikować te logicznie myślące jednostki. Co do sytuacji w kraju, to jestem beznadziejnym kapitalistą, więc straciłem jakiekolwiek nadzieje, że będzie dobrze po tym co się wyprawia - niestety dociera do mnie z wiekiem, że z wiatrakami nie wygrasz. Mieliśmy za dużo sytuacji żeby uczyć się na błędach i to nie tylko