Wpis z mikrobloga

@krt_kddo: najbardziej na świecie lubię triggerowac takich nerwusów jak Wy. Stoję sobie w Biedronce do kasy. Kładę dwie Cole prostopadle do kierunku taśmy i jeszcze je szuram, do przodu, do tyłu. Ten ruch koleisty mnie uspokaja. A jak jeszcze widzę z tyłu czerwoną, naburmuszoną twarzyczkę jakiegoś pryszczatego przegrywa, który schodzi z tego świata przez jakąś nędzną butelkę coli, to ze śmiechu prycham xD
  • Odpowiedz
@krt_kddo kilka dni temu, babka przede mną w kasie postawiła butelkę dużej Pepsi. Taśma ruszyła, flaszka się przewróciła i ta poleciała wymienić butelkę na inną. Nową znów postawiła.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@krt_kddo: przecież są różne kasy i w sklepie w którym najczęściej kupuję można normalnie stawiać butelki na taśmie i się nie przewracają..
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@krt_kddo: ja tam nie wiem z czym macie problem, czteropak zawsze stoi, niezależnie jak się go postawi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@krt_kddo: kiedys kladlem butelki jak nalezy. Odkad wypok nauczyl mnie ze sa ludzie ktorzy daja #!$%@? o to jak butelki sa ukladane na tasmie, zacząłem klasc je w sposb narazajacy na wywrotki i toczenie po to tylko, by #!$%@? stojacego za mna potencjalnego mirka
  • Odpowiedz