Wpis z mikrobloga

Ziobro: Musimy się powoli zastanowić nad sytuacją mediów w Polsce, bo to, co się teraz tu dzieje, to nie możemy zupełnie po prostu przejść nad tym do porządku dziennego i mam nadzieję, że po kampanii prezydenckiej wyciągniemy wnioski.

Jeśli ktoś po tych słowach nadal chce oddać nieważny głos lub w ogóle nie pójdzie na wybory, niech wie, że dokłada własną cegiełkę do zniszczenia demokracji w Polsce.

Brak sprzeciwu = przyzwolenie.

#polityka #polska #tvpis #bekazprawakow #bekazlewactwa #bekazpisu #4konserwy #neuropa #pis #wybory
  • 40
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Poro6niec: to prawda że pensje wzrosły i poniekąd się gadzam że ludziom się żyje lepiej więc bunt jest mniejszy. Natomiast sam przyznasz że wzrost poziomu życia to zasługa ciężkiej pracy Polaków aniżeli pisu.
  • Odpowiedz
@Poro6niec: Nie no rządowa bolszewicka propaganda 24 godziny na dobę w w publicznej telewizji to wcale nie zagrożenie dla demokracji, tak samo jak wstawianie swoich funkcjonariuszy do wszystkich niezależnych instytucji i byłego prokuratora za czasów PRL do Trybunału Konstytucyjnego. To do komunizmu wcale nie podobne... wcale.

Z tym, że pensje wzrosły, to nawet nie będę dyskutował, bo i tak się za dużo rozpisałem jak na odpowiedź do płatnego trolla pisu.
  • Odpowiedz
@Poro6niec: No spoko. Tak jak pisałem, pogadaj z przedsiębiorcami na Węgrzech, jak to fajnie jest gdy jedyna opcja prowadzenia biznesu to wstąpienie do partii.

Jako przedsiębiorca, jest to dla mnie przerażajace co PiS planuje, a dla ogółu społeczeństwa wazniejsze jest, żeby prywaciarzom ułatwić życie niż robotnikom.
  • Odpowiedz
@Poro6niec:

Wolę kraj sterowany centralnie, gdzie władza troszczy się o klasę robotniczą, niż dyktat zgniłego kapitalizmu, który poprzez swoich krawaciarzy i molochy korporacyjne, zniewala społeczeństwo.

A ok, wybacz, może jednak nie jesteś płatnym trollem Pisu, a po prostu neokomunistą. W sumie nie wiem co gorsze :P
  • Odpowiedz
@Poro6niec: Ciężko walczysz o top 3 pisowczyków. Tylko tak dalej i może dotrzesz do gwiazd pokroju Skizo czy Kogiego. Btw w wieku 15 lat może lepiej zajmij się gimnazjum a nie tym portalem.
  • Odpowiedz
ty co możesz to ew, spuścic się w kiblu z tym co rafau wpuszcza do Wisły


@skizo: Jak długo będziesz powtarzać te brednie, że to prezydent miasta odpowiada za awarię infrastruktury?

To już prędzej obrońca p-------w Duda odpowiada za powódź na Podkarpaciu, bo jego (i twoi) pisowcy kumple obcięli fundusze na infrastrukturę przeciwpowodziową.
Pisowcy tam to tylko małolaty dmuchają, świętojebliwi hipokryci. Pozdrowienia dla Kuchcińskiego ( ͡° ͜ʖ ͡
  • Odpowiedz