Wpis z mikrobloga

@OsraneMajtyXD: zabawne, że nikt nie wspomina o takim samym kneblowaniu w TVN xD
Klasyczna miękka cenzura, niby zapraszamy, ale do tych programów gdzie jest niska oglądalność, obecnej sytuacji nie liczę, bo przez te dwa tygodnie, to poziomy absurdu codziennie wchodzą na nowy poziom. Będzie realne działanie, to będzie głos, Rafał ma do zaoferowania mniej, ale kurek z pieniędzmi dla warsztatów antykapitalizmu to mógłby zakręcić, gdyby chciał głosy ¯\_(ツ)_/¯
@OsraneMajtyXD: a przypomnij ile jest warta deklaracja pluralizmu w TVP od człowieka ze środowiska które mówiło wprost o delegalizacji Konfederacji i nazywało "faszystami". Socjotechnika na tym tagu nie ma mocy. Wyborcy oceniają działania. Cieszę się że mogłem pomóc.
@OsraneMajtyXD: chyba jeszcze za mało ci pomogłem. Nie ma zaufania, nie ma podstaw do ocen jakichkolwiek deklaracji, oceniać możemy to co Rafał i Andrzej przez te dwa tygodnie będą robić, jakie papiery Andrzej podpisze, co Rafał zrobi w Warszawie. Jak żaden nie zrobi nic poza kabaretem który widziałem dotychczas, to sporo osób po prostu zleje wybory, domyśl się dla którego kandydata to gorzej.