Wpis z mikrobloga

Myślę że kto ogarnięty ten już wie, że ten niby "konflikt" Menela i Sławka to ustawka dla kasy. Śmieszy mnie to jak "jadą" po sobie, a gdy Jareczek wspomina coś o "Sradku" to robi ten swój charakterystyczny chytry wyraz mordy. Jakby to była prawdziwa spina to nie trwałoby to tak długo i w ten sposób a tutaj ewidentnie widać że to jest ustawione żeby durnie mieli pożywkę. Obaj nie mają nic do stracenia więc wymyślają różne "obrazy" na siebie. Jeden i drugi czerpie z tego korzyści w postaci wyświetleń. Staroszkolniacy wiedzą że Jarek ściśle współpracował z osobnikiem z Bielska. Jeszcze kilka miesięcy temu "Sradek" wręcz gloryfikował Menela i wypowiadał się o nim jako "wygranym uniwersum". Nie pozdrawiam Oskarków, pisowców i innych prowokatorów.
#kononowicz #patostreamy
  • 13
@Gogus23: Wreszcie ktoś napisał prawdę, dla mnie ten "konflikt" śmierdział ustawką jak z Białegostoku do Bielska. Gdyby Centaura i Matkebijano realnie odciąć od Szkolnej i zakończyć tę niby dramę to na kanale Bobolaka zostaną same gameplaye, gotowanie i i szukanie kapsli na plaży, a S. zostanie nagrywanie orbitreka i melin, co wiązałoby się z drastycznym spadkiem liczby oglądających i koniec z zarabianiem.
@Gogus23: jak coś wysyłałem jarkowi niedawno to robiłem to przez Sławka, ale Sławek twierdził że wysyła mu przez tego gościa co z Meksykiem grał w GTA, więc kontaktu bezpośredniego nie mają ale pewnie wystarczyło że się zmówili raz i od czasu do czasu jak któryś potrzebuje więcej wyświetleń to drugi mu odpowiada na zaczepki.