Wpis z mikrobloga

co byście wybrali? Mieszkania są w tej samej cenie.

Mieszkanie A (okna na południe): mały budynek, szybki dojazd do centrum miasta, dobra infrastruktura w okolicy, komórka lokatorska, garaż podziemny lecz 36m2, bardzo blisko torów, mały balkon i niezaufany deweloper z kiepską historią.

Mieszkanie B (okna na zachód): duży balkon, 43m2, deweloper z dobrą historią lecz słaba infrastruktura, sklepy daleko, brak garażu, brak komórki lokatorskiej, kilka bloków w inwestycji.

#mieszkanie #nieruchomosci

Co byś wybrał?

  • A 64.6% (31)
  • B 35.4% (17)

Oddanych głosów: 48

  • 10
@Curus_Bachleda: Tory są jakieś 20 metrów od budynku, ale są ekrany dźwiękochłonne, myślisz, że nie da się do tego przywyknąć? Nad obecnym miejscem zamieszkania latają co chwilę samoloty i po pewnym czasie przestały mi zupełnie przeszkadzać.
@januszerka: Gdybym miał coś w tej cenie bez wad to bym nawet się nie zastanawiał :)
@ancym1: zależy co to za tory. Są takie gdzie pociąg przejeżdża co kilka minut i trąbi akurat w tym miejscu, a takie, co jeździ raz na godzinę, albo rzadziej.
Ogólnie mieszkam teraz koło torów, brak ekranów, odległość jakieś 150m, ruch duży, trąbienie akurat przed oknami. Słychać, ogólnie to nie przeszkadza mi. Generalnie mieszkałem też pod nisko latającymi samolotami i było ok. Najgorsze z takich komunikacyjnych hałasów są autostrady itp. Hałas przez