Wpis z mikrobloga

Nad tą pracą zastanawiałem się od jakiegoś roku. Gdy ostatnio pojechałem do babci to wziąłem od niej jej zdjęcie ślubne z 1961r. . I na jego podstawie namalowałem jej portret oraz mojego ś.p. dziadka. Szkoda, że on nie będzie miał okazji tego zobaczyć, ale bardzo ciekaw jestem reakcji babci. Jest to dla mnie jedna z ważniejszych prac.

#krabonszcz #grafika #sztuka #tworczoscwlasna
Nikas - Nad tą pracą zastanawiałem się od jakiegoś roku. Gdy ostatnio pojechałem do b...

źródło: comment_1593600277DkjNqIHjqXefdAK7wR5YVH.jpg

Pobierz
  • 24
kierunek studiów i wykonując odpowedzialna pracę na wyższym stanowisku nigdy nie będę mógł sobie pozwolić na takie mieszkanie no chyba że z wysokim kredytem do końca zycia :(((. Dlaczego życie jest takie niesprawiedliwe? Dlaczego ja, zapierdzielający, wkuwający trudny materiał


@Nikas: babka zaawalu dostanie jak zobaczy to XD ile ma lat
@Nikas: zasadniczo nie wyglada mi to na malunek tylko jakas grafike na komputerze, ale moge sie mylic. Po drugie wiem, ze czasy sa jakie sa, ale napackanie kupy kolorow i wzorkow, zeby bylo nowoczesnie, nie znaczy, ze jest to sztuka. Mi osobiscie kompletnie to nie lezy, ale babci moze sie spodoba, podobnie jak niektorym wykopkom. Mam wrazenie, ze dzisiaj ludziom spodoba sie wszystko, co jest "nowoczesne" a im bardziej przekombinowane tym